به گزارش افکارنیوز،

میلاد زنید‌پور در مورد شرایط تیم‌ راه‌آهن و اینکه گفته می‌شود مهدی پاشازاده مانع رفتن بازیکنان این تیم به بوشهر برای بازی ایران‌جوان شده است، اظهار داشت: این حرف‌ها اصلاً صحت ندارد. اگر اعضای کادر فنی نگذاشتند بازیکنان تیم را همراهی کنند، پس چطور تیم راه‌آهن تا به اینجا 25 امتیاز کسب کرده است؟ همین کادر فنی بوده که ما را تا اینجای کار در تیم راه‌آهن نگه داشته است.

وی افزود: متأسفانه آرش کیانیان (سرپرست تیم راه‌آهن) این صحبت‌ها را مطرح می‌کند. من نمی‌دانم او اصلاً چطور در این تیم مانده است؟ از ما خواستند با اتوبوس به بوشهر برویم. مگر می‌شود 24 ساعت با اتوبوس مسافرت کرد؟ در لیگ دسته دوم هم این کار را نمی‌کنند! مگر برده گیر آورده‌اند که این‌طور برخورد می‌کنند؟ نرفتن بازیکنان به بوشهر هیچ ربطی به کادر فنی ندارد و تصمیمی بود که خود بازیکنان گرفتند.

هافبک تیم راه‌آهن در ادامه با اشاره به اینکه او و هم‌تیمی‌هایش در فصل سرد سال لباس گرم ندارند و با پیراهن آستین کوتاه تمرین و بازی می‌کنند، بیان کرد: تمام تیم‌هایی که مقابل ما بازی کرده‌اند، لباس آستین بلند و کاپشن داشتند، اما ما به هیچ عنوان امکانات نداشته‌ایم. هم‌تیمی ما ما غذا نداشت که بخورد. این وضعیت تا به کی باید ادامه پیدا کند؟ در روزهای گذشته آن‌قدر وضعیت ما بد بود که در نهایت تصمیم گرفتیم به بوشهر نرویم. از تهران 1500 کیلومتر راه است تا بوشهر. شاید یک نفر بتواند زمینی به این شهر سفر کند، ولی برای یک تیم این کار اصلاً امکان‌پذیر نیست.

زنیدپور در ادامه با بیان اینکه «خودم با مدیرعامل باشگاه صحبت کردم و اصلاً قرار نبود در بوشهر بازی کنیم و فقط قرار بود با چند بازیکن جوان برویم تا بازی 3 بر صفر اعلام شود»، گفت: اگر پاشازاده نبود ما نمی‌توانستیم تا اینجا هم پیش بیاییم. با توجه به اینکه مدعیان در این هفته شکست خوردند، ما اگر می‌توانستیم ایران‌جوان را شکست دهیم به سه امتیازی صدر جدول می‌رسیدیم. این کارها به جای «دستت درد نکند» گفتن به پاشازاده است؟ من فقط مانده‌ام کیانیان بعد از اینکه دایی‌اش از باشگاه راه‌آهن رفت، چطور در این تیم مانده است؟ من چند سال است فوتبال بازی می‌کنم، اما تا به حال چنین چیزی ندیده بودم. اگر کادرفنی می‌خواست ما بازی نکنیم، پنج هفته پیش این حرف را می‌زد.

«بازیکنان ما ساعت شش صبح رسیدند بوشهر و ساعت دو بازی کردند»، وی با یادآوری این جمله تصریح کرد: کیانیان کجای فوتبال است که چنین حرف‌هایی می‌زند؟ معلوم است تیم به لیگ دسته دو سقوط نمی‌کند، چون ما تمام امتیازات را جمع کرده‌ایم. آقای کیانیان! شما در چه حدی هستی که ما را خراب می‌کنی؟ قطعاً اگر فرد دیگری جای پاشازاده بود، امکان نداشت این نتایج را کسب کند. باید بروند دست پاشازاده را ببوسند. در حال حاضر همه ما بازیکن آزاد هستیم، چون بندی در قرارداد‌مان وجود دارد که اگر پول‌مان را دریافت نکنیم می‌توانیم از این تیم جدا شویم.