به گزارش افکارنیوز،

مجمع باشگاه استقلال با حضور وزیر ورزش و جوانان، دکتر سلطانی فر برای تصمیم گیری درباره وضعیت هیات مدیره، مدیرعامل و شرایط کلی باشگاه استقلال هفته آینده تشکیل خواهد شد.

 

در این جلسه علاوه بر رسیدگی به صورتهای مالی باشگاه، انتظار می رود تا با تصمیم دکتر سلطانی فر، درباره عضو پنجم هیات مدیره باشگاه استقلال تصمیم گیری شود. بعد از درگذشت منصور پورحیدری و استعفای غیررسمی معینی، هیات مدیره باشگاه استقلال شرایط مناسبی ندارد تا انتخاب دو عضو جدید برای هیات مدیره و یا حتی دگرگونی کامل در هیات مدیره استقلال و انتخاب مدیرعامل جدید یکی از گزینه های محتمل باشگاه استقلال باشد.

 

استقلالی ها که در هفته های گذشته نتایج خوبی کسب نکردند، در خارج زمین نیز مشکلات زیادی دارند. اعضای هیات مدیره با منصوریان رابطه خوبی ندارند و اختلاف آنها با توجه به صراحت لهجه دو طرف در هفته های گذشته بر خلاف میل مدیرعامل و وزیر ورزش به رسانه ها کشیده شده است تا احتمال دگرگونی کامل در هیات مدیره، گزینه ای در دسترس برای تصمیم گیران کلان باشگاه استقلال باشد.

 

تغییر هیات مدیره اتفاقی است که مطمئنا منجر به تغییر مدیرعامل در استقلال نیز خواهد شد. اتفاقی که با توجه به نتایج سینوسی استقلال می تواند نقش پر رنگی در موضوع ابقا یا برکناری منصوریان داشته باشد. به همین دلیل به نظر می رسد سرنوشت منصوریان در استقلال در کنار نتیجه دیدار با سپاهان، به انتخاب هیات مدیره و حتی مدیرعامل جدید بستگی دارد.