به گزارش افکارنیوز،

شاگردان برانکو ایوانکوویچ در آخرین بازی خود در نیم فصل اول لیگ برتر به مصاف سیاه جامگان خواهند رفت و برانکو ایوانکوویچ امیدوار است آنها با فراموش کردن خاطره شکست برابر ذوب آهن، از تمام توان خود برای پیروزی در این بازی سود ببرند و با تثبیت جایگاه شان در صدر به کار خود در این مقطع خاتمه دهند.

سرمربی پرسپولیس در آستانه این دیدار با حضور در سازمان لیگ در نشست خبری حضور یافت و به تشریح شرایط تیمش پیش از این دیدار پرداخت.

هواداران پرشور که بازیکن دوازدهم ما بودند

آخرین بازى است. ابتدا دوست دارم تشکر کنم از هواداران پرشور که به ما اعتماد داشتند و یار دوازدهم ما شدند و همین جا از همه آنها دعوت مى کنم در بازى فردا حضور داشته باشند تا قهرمانى نیم فصل را جشن بگیریم.

خداداد از بازیکنان اسطوره اى ایران است

همیشه براى حریفان مان احترام قائل هستم. سیاه جامگان در بازى آخر کیفیت شان را نشان دادند. خداداد باهوش به عنوان یکى از بازیکنان اسطوره اى ایران به دنبال خراب کردن شادى ماست. نمی خواهم پنهان کنم که ما تیم بهترى هستیم اما آنها را دست کم نمی گیریم و هدف ما برد برد و برد است.

اوکراینی‌ها غایبند

امید عالیشاه و دو بازیکن اوکراینى به دلیل سرماخوردگى حضور نخواهند داشت. خوشبختانه بیرانوند به گروه بازگشته و هر کس که بازى مى کند امیدوارم تمام توانش را به کار بگیرد.

هدف بازیکنان ما فقط برد است

آقاى عزیزى بسیار باهوش و عاقل استو یکى از بزرگترین بازیکنان ایران بوده اما هدف ما فقط برد است. به هیچ عنوان بازیکنانم حریف را دست کم نمى گیرند و از آنها بابت اینکه تمام توان خود را به کار مى گیرند متشکر و قدردان هستم.

عالیشاه و نوراللهی به باشگاه خدمت کردند

من خوشبختانه روزنامه نمی خوانم، همیشه حول بازیکنان تفاسیر مختلف است. این دو به باشگاه خدمت کردند. آنها اکنون باید بدهى به کشورشان را ادا کنند و سال بعد هم برخى دیگر از بازیکنان به سربازى مى روند و مایل به صحبت در این باره نیستم.

زمان نقل و انتقالات فصل خیارشور است

در همه دنیا در این مقطع در خصوص نقل و انتقالات صحبت می شود و معمولا دروغ و راست و گمانه زنى وجود دارد. گفتند انصارى از تیم جدا شده در حالى که ایشان حرفى نزده و قرار شده شکایت کند. طبیعى است مى خواستند تیم را برهم بزنند و او را روبروى هواداران قرار دهند. در خصوص نقل و انتقالات حرف و حدیث است و به زعم ما فصل خیارشور است. خبرى نیست و هر کس گمانه زنى خاص خود را دارد. در خصوص کفشگرى و دیگر بازیکنان اکنون حرفى نمیزنم و بگذارید در مقطع خیارشور گمانه زنى کنند.

طبیعى است که نیاز به جذب بازیکن داریم

ما برنامه و فرصتی براى سفر و اردو نداریم. برنامه این است که میهمان دعوت کنیم. طبیعى است که نیاز به جذب بازیکن داریم اما شرایط سخت است و تیم ها به بازیکنان خود نیاز دارند. در خصوص واگذارى بازیکنان به تیم ملى هنوز برنامه به دست من نرسیده. هیچ کس از طرف پرسپولیس مخالفتى نکرده و کادرفنى هم مخالفتى نداشته است.

خوشحالم دو گلر ممتاز دارم

بیرانوند یا بوژیدار؟  فردا وقتى بازى شروع شد خواهید فهمید. ما رادو را به این خاطر آوردیم که دو گلر ممتاز داشته باشیم و خوشحالم که انتخاب خوبى داشتیم و بازیکنان هم به خوبى این موضوع را پذیرفتند.