به گزارش افکارنیوز،

در هفته ها و ماه های اخیر خبرهای گوناگونی در خصوص آینده سردار آزمون منتشر شد که در بیشتر این خبرها پای باشگاه لیورپول به عنوان یکی از مشتریان اصلی مهاجم 22 ساله ایرانی در میان بوده است. حالا در تازه ترین گمانه زنی ها سایت معتبر ESPN آمریکا در بخش اخبار مربوط به پنجره نقل و انتقالات زمستانی خود در خصوص برنامه های لیورپول و مالکان آمریکایی اش نوشت پنج بازیکن در فهرست اصلی نقل و انتقالاتی این باشگاه قرار دارند.

 

 

در ابتدای گزارش ESPN آمده است:« سرمربی لیورپول در ماه نوامبر اعتراف کرد با مشکلاتی که در ژانویه با آن روبرو است بالاجبار باید چند خرید برای تقویت تیمش در راه کورس قهرمانی انگلیس داشته باشد. بحران مصدومیت برای چند ستاره تهاجمی تیم از جمله دنی استوریچ و فیلیپه کوتینیو د رکنار غیبت یک ماهه سادیو مانه به خاطر حضور در جام ملت های آفریقا یورگن کلوپ را وادار کرد تا چند خرید داشته باشد که در این راه مربی آلمانی نام پنج بازیکن را در فهرست اصلی نقل و انتقالات ژانویه قرار داده تا حداقل سه نفر از آنها را به خدمت بگیرد».

 

در ادامه این گزارش سایت ESPN نگاهی به پنج بازیکن مد نظر باشگاه لیورپول که به تایید منابع خبری آنها در این تیم رسیده بود انداخت. نفراتی مثل جولیان دراکسلر از وولفسبورگ که در میانه راه مذاکره با لیورپول راهی پاری سن ژرمن فرانسه شد و خشم کلوپ را برانگیخت، پولیسیچ از دورتموند، سردار آزمون از روستوف،برنات از لورکوزن و پرومس از زسکا مسکو مد نظر باشگاه لیورپول هستند که ESPN برای هر یک از آنها گزارش کوتاهی منتشر کرد.

 

در خصوص سردار آزمون این سایت نوشت:«جوان اول این روزهای فوتبال ایران که در همین سن کم روند رو به رشدی در باشگاه روستوف داشته از مدت ها قبل زیر نظر استعدادیاب های لیورپول قرار داشت اما به خدمت گرفتن او به این سادگی ها نیست چون بنا به ادعای رسانه های روسی آزمون به شدت تحت تاثیر مربی اش قربان بردی اف در این باشگاه روسی است و هر تصمیمی که این مربی بگیرد مورد قبول آزمون نیز هست. با این حال آزمون از آن دست جوانانی است که کلوپ را تحت تاثیر خود قرار داده و برخی منابع نیز مدعی اند که خود این بازیکن بدش نمی اید چالشی هیجان انگیز با پیراهن لیورپول در معتبرترین لیگ فوتبال دنیا داشته باشد».