به گزارش افکارنیوز،

این روزها در باشگاه پرسپولیس بحث پیشنهاد محمد انصاری از باشگاه چینی مطرح است و هر روز چینی ها رقم پیشنهادیشان را بالاتر می برند. آنها در مرحله اول رقمی حدود 700 هزار دلار پیشنهاد دادند اما باشگاه پرسپولیس مخالفت کرد و آنها دوباره رقمی بالاتر پیشنهاد دادند و این پیشنهاد 1.2 میلیون دلار بود. البته در این میان برانکو و طاهری مخالف ترانسفر شدن انصاری هستند و از طرفی دیگر هم چینی ها دست بردار انصاری نیستند همچنان منتظر جواب سرخپوشان هستند. به نظر می رسد رقم پیشنهادی چینی ها با مدافع پرسپولیس را هوایی کرده و در آخرینن مصاحبه اش گفته امیدوارم نه من ضرر کنم نه پرسپولیس. اما مصاحبه علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس کمی معادلات را برهم ریخت. او در این باره گفت: نمی‌دانم راجع به این موضوع حرف بزنم یا خیر ولی همان ابتدا که پیشنهادی گرفتیم دیدیم برخی از آنها اصلی نبوده و جعلی است؛ از جای دیگر توسط آقای گرشاسبی که عضو هیأت مدیره باشگاه هستند نیز خبر داده شد عدد پیشنهادی باشگاه چینی بالاتر از این حرف‌هاست؛ بعد از مدتی دیدیم رقم پیشنهادی بالاتری با یک سر برگ نامه دیگر آمد و پس از آن نیز مجددا عدد پیشنهادی بالاتر رفت که این اتفاقات موجب تعجب ما شد.

او ادامه داد: با تصمیم هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس پیشنهاد دادیم و گفتیم فقط با دریافت یک میلیون و دویست هزار دلار حاضر به فروش محمد انصاری هستیم که دیدیم بازهم این پیشنهاد آمد؛ به آقای ترکاشوند هم گفته بودند 10 درصد از پول را به شما می‌دهیم اما بعدا متوجه شدیم بعضا در این خصوص بازی‌ای صورت گرفته و برای بهم زدن ذهن بازیکن بوده است؛ واقعا مسئله عجیب و پیچیده‌ای بود.

به نظر می رسد برخی می خواهند با این پیشنهادات ذهن مدافع پرسپولیس را برهم بزنند و او را هوایی کنند. برانکو در آخرین اظهار نظرش گفته بود که از زمانی که پیشنهاد چینی ها مطرح شده، انصاری تمرکز لازم را ندارد.