به گزارش افکارنیوز،

عبدالله ویسی بعد از تساوی یک بر یک تیمش با استقلال گفت: تماشاگران یک بازی خوب به خصوص در نیمه دوم را دیدند. بازی‌های استقلال و سپاهان همیشه جذاب و دیدنی بود و ما امروز خوش شانس بودیم که نباختیم و بدشانس بودیم که نبردیم.

وی ادامه داد: به نظرم دو تیم مستحق تساوی بودند، اما به نظرم ما کمی بی‌دقتی کردیم و می‌توانستیم در دقایق پایانی بازی برنده باشیم، اما جایی که باید از موقعیت‌ها برای برنده شدن استفاده کنیم، اینطور نمی‌شود.

سرمربی سپاهان با اشاره به روند رو به رشدی که تیمش در این فصل داشته و شرایط نیم فصل اول، اظهار داشت: مطمئن باشید نیم فصل دوم، نیم‌ فصل سپاهان خواهد بود. بازیکنان جوان ما به خود باوری رسیده‌اند و در نیم فصل دوم شرایط بهتری خواهیم داشت.

ویسی درباره اینکه تیمش روز جمعه هم دیداری با نفت تهران در نیمه نهایی جام حذفی خواهد داشت، در خصوص این دیدار گفت: بعد از هر مسابقه، قبل از مسابقه بعدی ماست. باید خوب ریکاوری کنیم و آماده دیدار جام حذفی شویم و مطمئن باشید با حضور هواداران‌مان به فینال راه پیدا خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا در مجموع از عملکرد بازیکنانش در بازی با استقلال رضایت داشت یا نه، خاطرنشان کرد: نیمه اول نه، اما نیمه دوم عملکرد ما خوب بود.