به گزارش افکارنیوز،
سید رضا افتخاری در خصوص بازی امروز استقلال مقابل سپاهان اظهار داشت: «استقلال بازی خوبی ارائه کرد. منصوریان به بازیکنان جوان فرصت داد و آن‌ها به خوبی خود را نشان دادند که می‌توانند در آینده نتایج خوبی را به همراه تیم رقم بزنند. هواداران ما هم از این بازی لذت بردند و به روزهای آینده امیدوار شدند.»

افتخاری درباره غیبت سید مهدی رحمتی گفت: «نبود رحمتی هم تصمیم فنی بود و هم تصمیم انضباطی. البته منصوریان می‌خواست یک فرصت هم به گلر دوم تیم بدهد تا در روزهای سخت از او استفاده کند. دروازه‌بان دوم هم نمایش خوبی داشت و رضایت سرمربی را جلب کرد.»

وی درباره رابطه رحمتی و علیرضا منصوریان گفت: «رابطه آن‌ها تیره شده و اصطکاک به وجود آمده است و باید در چند روز آینده این موضوع حل شود.»

مدیرعامل استقلال درباره شایعات و زمزمه‌هایی مبنی بر تغییر منصوریان و شنیده شدن نام‌هایی نظیر فلیکس ماگات آلمانی، عنوان کرد: «چنین چیزی صحت ندارد، ما نه با مربیان خارجی صحبت کردیم و نه با سرمربیان داخلی، منصوریان امروز هم می‌باخت باز سرمربی استقلال می‌ماند. قرار نیست با یک باخت سرمربی عوض شود.»

افتخاری درباره حضور بازیکنان جدید در استقلال در تعطیلات نیم‌فصل گفت: «قرار است 3 بازیکن به استقلال اضافه شوند و یکی از آن‌ها سجاد شهباززاده است و منتظر پاسخ ایشان هستیم. 2 بازیکن داخلی دیگر هم هستند که مورد علاقه منصوریان هستند و تمایل دارند در استقلال بازی کنند.»

مدیرعامل استقلال درباره اینکه آیا بازیکنی هم از جمع آبی پوشان جدا می شود یا نه عنوان کرد: «بله، تعدادی از بازیکنان هم جدا می شوند. چند بازیکن را تیم هایی می خواهند. ان شاءالله به تیم هایی بروند که بیشتر بازی کنند.»

افتخاری خاطرنشان کرد: «از فرصت استفاده می کنم به خانواده هواداری که امروز درگذشت تسلیت می گویم. به هر حال یا بابت خوشحالی یا ناراحتی این اتفاقات رخ می دهد. امیدوارم در بازی های آینده بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.»

وی درباره جلسه اخیر هیات مدیره استقلال با سلطانی‌فر ورزش ورزش و جوانان اظهار داشت: «ایشان در جلسه رهنمودهای خوبی داشتند و از اعضای هیات مدیره خواستند که از مدیرعامل حمایت کنند و اعلام کردند که سخنگوی باشگاه فقط من باشم و تمامی مطالب استقلال از زبان من گفته شود.»

مدیرعامل استقلال درباره طلب بازیکنان سابق استقلال نظیر عادل شیحی و ایوان پروپجیچ هم گفت: «برای عادل فرصت 10 روزه داریم و بدهی ما به این بازیکن 47 هزار دلار است که تا این هفته پرداخت می‌شود. درباره سایر بدهی‌ها هم از طریق وکیل باشگاه با فیفا مکاتبه داشتیم که از پولی که از فیفا طلب داریم، مبالغ بدهی‌ها پرداخت شود که هنوز در این باره فیفا به ما پاسخی نداده است.»

وی درباره اینکه آیا خودش ماندگار است یا نه گفت: «چیزی به من نگفته اند. من به وزیر گفتم تازه از امروز می خواهم کارم را شروع کنم. تیم را باید در آستانه بازی السد تقویت کنیم. کارهای زیادی در باشگاه داریم. البته بازی امروز مقابل سپاهان خیلی خوب بود و تیم انگیزه بالایی داشت. کادر فنی باید از نفرات جوان بیشتر استفاده کند.»

افتخاری درباره اینکه آیا حضور در کمیته فوتسال وقتش را نمی گیرد گفت: «برای فوتسال بیشتر کفاشیان وقت می گذارد. من هم وقت می گذارم ولی بیشتر کفاشیان تلاش می کند. امروز هم سری به ایشان زدم. درباره بحث میزبانی 2020 در حال پیگیری هستیم. بیشتر وقت من را باشگاه استقلال می گیرد.»