به گزارش افکارنیوز،

سایت رسمی باشگاه روستوف روسیه در هفته پایانی سال 2016 میلادی با برگزاری نظرسنجی از هواداران این تیم خواست تا برترین بازیکنان روستوف در پست‌های مختلف و بهترین گلزن سال را از بین نامزدهای معرفی شده انتخاب کنند.

هواداران روستوف در نظرسنجی انتخاب بهترین بازیکن سال 41.8 درصد آرای خود را به سوسلان یانان، دروازه بان این تیم اختصاص دادند تا این ملی‌پوش روسی عنوان بهترین بازیکن روستوف در سال 2016 میلادی را به دست آورد.

تیموفی کالاچف و سردار آزمون به ترتیب با 18.5 و 18.3 درصد آرای هواداران در رده‌های دوم و سوم برترین های تیم روستوف قرار گرفتند. در خط دفاعی سزار ناواس، بازیکن 36 ساله و اسپانیایی رتبه اول را به دست آورد و جایزه ویژه هواداران نیز به دنیس ترنتیف رسید.

الکساندر اروخین، ملی‌پوش روسی و 26 ساله از سوی هواداران روستوف به عنوان بهترین هافبک برگزیده شد. عنوان بهترین گلزن سال 2016 میلادی تیم روستوف  نیز به سردار آزمون، ملی‌پوش 21 ساله ایرانی رسید.

گل الکساندر گاستگان، کاپیتان روستوف برابر زسکا مسکو به عنوان زیباترین گل این تیم در نیم‌فصل اول لیگ برتر روسیه انتخاب شد. هواداران روستوف همچنین گل کریستین نوبوآ، هافبک اکوادوری برابر بایرن مونیخ را به عنوان زیباترین گل این تیم در بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا انتخاب کردند.