به گزارش افکارنیوز،

 کارلوس کی‌روش، سرمربی کنونی تیم‌ملی ایران به هواداران منچستر یونایتد دلگرمی داده بود و عنوان کرد که به موفقیت مورینیو به همراه شیاطین سرخ اطمینان دارد و آنها نگران نباشند زیرا تیم در مسیر درستی قرار گرفته است.

کی روش در مصاحبه خود با این روزنامه اسپانیایی گفت: من به عنوان طرفدار منچستر یونایتد که بسیاری از همکارانم هنوزم هم در این تیم فعالیت دارند باعث خوشحالی است که تیم نتایج خوبی را گرفته است.

وی درباره بازی حساس هفته آینده شیاطین سرخ با لک‌لک‌ها افزود: بازی مقابل لیورپول در هفته آینده به منزله فینال لیگ جزیره است. اما مهم‌ترین امر در این شرایط این است که من‌یونایتد پس از گذراندن دوران سخت اکنون در مسیر درستی قرار گرفته است.

سرمربی تیم‌ملی ایران در پایان گفت: چیزی که خوشحال کننده است این است که منچستریوناتید قدم به قدم در حال حرکت به جلو است و باشگاه پس از رفتن فرگوسن که در بحران شدیدی قرار گرفت اکنون این وضعیت بحرانی تمام شده است.

کی روش از سال 2004 تا 2008 دستیار فرگوسن بود و پس از رفتن فرگوسن در سال 2013 جانشین‌های او نتوانستند عملکرد خوبی داشته باشند و این باعث نگرانی هواداران منچستر یونایتد شده است.