به گزارش افکارنیوز،
سرور جپاروف معرفت به خرج داده و به منصوریان گفته حتی در صورت پابرجا ماندن محرومیت استقلال از نقل و انتقالات زمستانی، در این تیم می‌ماند اما دیروز از یک منبع موثق شنیدیم ازبک‌ها به کاپیتان تیم ملی کشورشان دستور داده اند اگر قرار است در استقلال فقط تمرین کند، قراردادش را با این تیم فسخ کرده و به ازبکستان برگردد چرا که سرمربی تیم ملی معتقد است او باید در رقابت‌های باشگاهی بازی کند.

باشگاه استقلال در تلاش است حکم فیفا را درباره محرومیت‌شان در نقل و انتقالات زمستانی بشکند و مجوز بازی آندو و جپاروف را بگیرد.

 با وجود آنکه استقلال در خط میانی بازیکنان خوبی داشت اما منصوریان تصمیم گرفت برای قدرت بخشیدن به کمربند میانی و پر کردن نیمکت رزروش، این دو بازیکن را جذب کند.

با وجود تلاش‌های استقلال برای شکستن رای، بعضی‌ها اعتقاد دارند فیفا از حکم خود عقب‌نشینی نمی‌کند.

اگر این اتفاق رخ دهد، آندو و جپاروف باید به فکر حضور در تیم‌های جدیدی باشند‌؛ به ویژه دومی. جپاروف کاپیتان تیم ملی ازبکستان است و به زودی باید در مرحله برگشت رقابت‌های نهایی جام جهانی، برای این تیم به میدان برود. بی‌شک بازی نکردن به ضرر او خواهد شد و آمادگی‌‌اش را از دست می‌دهد. به همین دلیل جپاروف شدید نگران است و می‌خواهد هرچه زودتر تکلیفش روشن شود. اگر بنا به جدایی باشد، جپاروف قصد دارد از باشگاه استقلال غرامتی بگیرد و برود.