به گزارش افکارنیوز،

 ستار همدانی با انتقاد از عملکرد استقلال در هفته های اخیر گفت: آبی پوشان تهرانی این روزها حرکت سینوسی دارند. یک مساوی، یک باخت و یک برد آمار خوبی برای آبی پوشان نیست، اما با این روش این تیم در پایان فصل نمی تواند قهرمان لیگ شود.

 

وی تاکید کرد: تیمی که می خواهد در پایان فصل جام را بالای سر بگیرد، باید نمودار رو به رشدی داشته باشد و تمامی بازی هایش را با پیروزی پشت سر بگذارد. البته نکته بسیار مثبت استقلال در این روزها اعتماد منصوریان به بازیکنان جوانش است که توانسته اند در بازی ها عملکرد خوبی از خود داشته باشند و اگر همین اعتماد ادامه داشته باشد، این تیم می تواند نگاهی به صدر جدول داشته باشد.

 

هافبک پیشین استقلال خاطرنشان کرد: با حاشیه هایی که این مدت در استقلال وجود داشت، باز هم این تیم نتایج خوبی کسب کرده و امیدوار هستم این حاشیه ها هر چه زودتر به پایان رسیده و منصوریان و دستیارانش به آنچه که می خواهند دست پیدا کنند.

 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا جبارف و آندو می توانند به استقلال کمک کنند؟ گفت: تیموریان نیازی به تعریف و تمجید ندارد، او بازیکن بزرگ و شناخته شده ای است و لحاظ روحی می تواند کمک موثری به جوانان تیم داشته باشد و تجربیاتش را در اختیار آنها بگذارد. او بازیکنی است که می تواند همدلی و وحدت در بین بازیکنان به وجود بیاورد و با روحیه خوبی که از او سراغ داریم، در مواقعی که لازم باشد، می تواند بازیکنان را تهییج کند.

 

همدانی در خصوص جبارف نیز گفت: او کاپیتان تیم ملی ازبکستان است و از تجربه بالایی برخوردار است و می تواند کمک موثری به استقلال باشد. البته باید ببینیم سرمربی تیم از این دو بازیکن باتجربه چه چیزی را خواستار است.

 

همدانی در خصوص دیدار روز جمعه آبی پوشان برابر پیکان تهران گفت: پیکان تیمی است که تازه به لیگ برتر آمده، از ساختار خوب، سرمربی و بازیکنان باتجربه ای سود می برد و حضورش در بالای جدول نشان داده تیم با برنامه ای است و استقلال باید برای این دیدار آنالیز خوبی داشته باشد. نقاط قوت و ضعف این تیم را به خوبی بشناسد تا بتواند به یک برد شیرین دیگر دست پیدا کند.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: به نظر من اگر استقلال در این دیدارها از جوانانش استفاده کند، مطمئناً ضرر نخواهد کرد و می تواند با حمایت هوادارانش به یک پیروزی دیگر برسد.