به گزارش افکارنیوز،

 رضا عنایتی درباره اضافه شدن به کادر فنی این تیم گفت: این هم تصمیم مدیریت بود، هم تصمیم کادر فنی و هم خودم. به هر حال این تصمیمی بود که باید تمام جوانب آن در نظر گرفته می‌شد. من نیز فکرهایم را کردم و به این نتیجه رسیدم که در ۱۰ بازی آینده تیم هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ بازی کردن، کنار سایر اعضای تیم باشم. اگر بتوانم کمک کنم هر کاری که از دستم بربیاید برای صبا انجام می‌دهم.

وی ضمن آرزوی موفقیت برای سیاه جامگان در ادامه فصل بیان کرد: در سیاه جامگان نامهربانی با من صورت نگرفت اما فکر کنم شخصی در باشگاه بود که سیستم سیاه جامگان را به چالش برد و این تیم را با مشکلات زیادی روبه‌رو کرد و این مشکلات ناشی از تصمیم‌های غلط این شخص بوده است. شخصی که مانند دلسوزها صحبت می‌کرد و از آسیایی شدن تیم حرف می‌زد اما الان سیاه جامگان در خطر سقوط است.

مهاجم سابق سیاه جامگان ادامه داد: دست خداداد عزیزی درد نکند. او دوباره از بازیکنان بومی و مشهدی استفاده کرد و آن‌هایی که برای سیاه جامگان زحمت کشیده بودند و این تیم را به لیگ برتر آورده بودند را دوباره به کار گرفت.

مهاجم تیم فوتبال صبای قم درباره دیدار تیمش با سیاه جامگان در روز پنجشنبه نیز توضیح داد: علی‌رغم میل باطنی‌ام باید در مقابل تیمی بازی کنیم که به نوعی تیم خودم نیز هست. باید تلاش کنیم تا بتوانیم سه امتیاز را کسب کنیم زیرا این امتیازها برای پیشرفت ما در جدول بسیار حیاتی است.

عنایتی درباره وضعیت مالی صبا نیز گفت:‌ آقای کشوری فرد زحمت زیادی برای صبا می‌کشد اما یک دست صدا ندارد و یک نفر به تنهایی نمی‌تواند زحمت یک مجموعه را بکشد. دیگر مسئولان نیز باید دست به دست هم دهند تا بتوانند شرایط را برای صبا مهیا کنند. تا الان با بچه‌ها صحبت کردیم و آن‌ها را نگه داشتیم. وعده‌هایی نیز به ما داده شد و دریافتی داشتیم. قرار شده است در چند روز آینده نیز اتفاقاتی بیفتد که امیدوارم این وعده عملی شود.