به گزارش افکارنیوز،

صادق ورمزیار در خصوص پیروزی تیم فوتبال استقلال مقابل السد در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: استقلال خیلی خوب و پرقدرت بازی کرد. باید از همه استقلالی‌ها به خاطر این بازی جانانه تشکر کنم.

وی ادامه داد: باید از پرسپولیسی‌هایی که به ورزشگاه آمده بودند و تیم حریفشان را تشویق می‌کردند، قدردانی کنیم. پرسپولیسی‌ها در این بازی نگاه رنگی نداشتند و برای تشویق تیم استقلال «ایران» به ورزشگاه آمدند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تاکید کرد: استقلالی‌ها توانستند ارتباط بین خط دفاعی السد با هافبک‌های این تیم را قطع کند که این عملکرد تاثیر خیلی زیادی در پیروزی استقلال داشت. استقلال خیلی تاکتیکی بازی کرد و در تمام زمین بازیکنان استقلال را می‌دیدید که این موضوع نشان‌دهنده دونگی بالای شاگردان منصوریان بود.

ورمزیار تصریح کرد: در دقایق پایانی نیمه دوم بازی در دست السد افتاد و ژاوی که بهترین مهره این تیم حساب می‌شد توانست خودی نشان دهد و چند ضربه به دروازه استقلال وارد کند، اما مهم این بود که استقلال در وقت‌های اضافه و ضربات پنالتی عملکرد بی نظیری داشت. 

وی در پایان صحبت‌هاش در مورد دیدار بعدی استقلال مقابل پرسپولیس گفت: استقلال 5 روز دیگر باید در دربی که کمتر از این دیدار نیست به میدان برود، این تیم از لحاظ روحی و روانی بسیار آماده است ولی باید دید کادر فنی استقلال می‌تواند ریکاوری لازم را روی بازیکنانش پیاده کند یا نه.