به گزارش افکارنیوز،

مهرداد خادمی پیش از دیدار تیمش مقابل تیم فوتبال استقلال خوزستان، در نشست خبری اظهار داشت: بازی سختی در پیش داریم. جدال آبادانی‌ها و اهوازی‌ها همیشه جذابیت‌های خاصی دارد و جدالی دیدنی به حساب می‌آید. امیدواریم که فردا (پنج‌شنبه) یک بازی خوب انجام دهیم و مقابل مدافع عنوان قهرمانی، نتیجه خوبی بگیریم. تقابل تاکتیک استقلال خوزستان و نفت آبادان یک تقابل ارزشمند است.

وی در واکنش به سؤال یکی از خبرنگاران که نتایج نفت را ضعیف دانست، گفت: نتایج ما بد نبوده‌اند اما نیم‌فصل اول با نیم‌فصل دوم قابل قیاس نیست. بازی‌ها رفته‌رفته سخت‌تر می‌شوند. ما روند رو به رشدی داریم و در دیدار فردا هم امیدواریم که بتوانیم این روند رو به رشد را ادامه دهیم.

مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با اشاره به تلاش‌های این باشگاه برای جذب سجاد شهباززاده خاطرنشان کرد: صحبت‌هایی با او انجام شده اما دست ما در پرداخت مبالغ مالی بسته است و نمی‌توانیم مانند دیگر تیم‌ها پول خرج کنیم و بازیکن بگیریم. ما به دنبال جذب سجاد شهباززاده بودیم اما دیگر تیم‌ها هم صحبت‌هایی را با او انجام دادند.

خادمی در پایان گفت: مجموعه نفت آبادان هیچ حمایتی از ما نمی‌کند. در حال حاضر همه هزینه‌ها را از طریق اسپانسر تأمین می‌کنیم. تیم نفت تهران هم هیچ ربطی به مجموعه صنعت نفت ندارد و از طریق شرکت‌های دیگر پشتیبانی می‌شود. در حال حاضر مشکلات مالی زیادی داریم که با آنها دست و پنجه نرم می‌کنیم. تنها گزینه‌ای که برای خط حمله داشتیم سجاد شهباززاده بود که جذب او با توجه به مشکلات مالی کمی بعید به نظر می‌رسد.