به گزارش افکارنیوز،

در حالی که کمتر از 24 ساعت تا جدال حساس استقلال و  پرسپولیس مانده است هواداران دو تیم در انتظار دیدار این بازی هستند.

هواداران دو تیم نگاهشان در این بازی جدا از نگاه به جدول تنها به فکر پیروزی در این بازی است.

استقلال تهران تیمی که این روزها در اوج آمادگی کامل به سر می‌برد و مربی این تیم علی‌رغم تمام انتقادهایی که در طول فصل به او می‌شد در نیم فصل دوم موفق شد با استفاده از جوانان نتایج خوبی را کسب کند.

استقلال و علیرضا منصوریان از پتانسیلی به نام جوانی و انگیزه در این تیم بهره می‌برند و استفاده از جوانان انگیزه دوچندانی به این تیم داده است.

این تیم بعد از یک دیدار حساس با السد قطر، تهران و عبور از این تیم در آزادی با روحی بسیار بالا به مصاف پرسپولیس تهران می‌رود.

داریوش یزدی مدافع سابق استقلال تهران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گچساران در خصوص دربی فردای ایران اظهار کرد: استقلال تهران این روزها در شرایط روحی خوبی به سر می‌برد و این می‌تواند برگ برنده‌ای برای این تیم باشد.

وی ادامه داد: نتایج کسب شده استقلال در هفته‌های گذشته و بازی این تیم در مقابل تیم السد تهران روحی خوبی به این تیم داده است.

یزدی گفت: تقابل این دوتیم از حساسیت بسیار بالایی برای هر دوتیم برخوردار است.

مدافع سابق استقلال تهران ادامه داد: هر کدام از تیم‌ها که بتواند از فرصت‌ها استفاده کند، می‌تواند برنده مسابقه باشد.

وی در خصوص تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: تیم پرسپولیس مجموعه تیمی خوبی دارد که در تمام خطوط بازیکن‌های تاثیرگذاری در این تیم هستند.

این مربی فوتبال کشورمان تصریح کرد: تیم استقلال تهران اگر بخواهد بازی را با پیروزی به سود خود به پایان برساند باید بتواند به بازی سرعت بدهد و در این صورت به راحتی می‌تواند به قلب تیم حریف نفوذ کند و کار را تمام کند.

یزدی در خصوص شرایط این روزهای استقلال اذعان کرد: شرایط روحی و روانی قبل از دربی برای این دوتیم خیلی مهم است.

سرمربی سابق استقلال اهواز و نفت مسجد سلیمان عنوان کرد: استقلال بعد از بازی‌های خوبی که با تکیه بر جوانانش به نمایش گذاشت از تیم السد نیز عبور کرده و از لحاظ روانی با یک روحیه بالا به مصاف پرسپولیس می‌رود.

وی ابراز کرد: خوشبختانه منصوریان موفق شد مُزد استفاده از جوانان را بگیرد و امید دارم بچه‌ها در بازی فردا بتوانند با سرعت دادن به بازی از فرصت‌ها استفاده کنند و با پیروزی از زمین خارج شوند.