به گزارش افکارنیوز،

پاری ‌سن‌ ژرمن در دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا دست به کار بزرگی زد و توانست بارسلونا را تحقیر کند و با چهار گل برابر این تیم پرستاره به پیروزی برسد.

یکی از بهترین بازیکنان پاری ‌سن‌ ژرمن در آن دیدار حساس، آدریان ربیو بود که نشان داد آینده درخشانی در انتظار اوست. زین الدین زیدان، اسطوره فوتبال فرانسه بعد از آن بازی درخشانی که ربیو به نمایش گذاشت، به ستایش از او پرداخت.

ربیو به سخنان زیدان واکنش نشان داد و پاسخ سخنان سرمربی رئال‌ مادرید را داد. او گفت‌: برایم بسیار لذت‌بخش بود که چهره‌ای مانند زیدان درباره من حرف زد. زیدان یک اسطوره است. همه چیز را از این بازیکن بزرگ آموختیم و اکنون برایم بسیار جالب است که  او از من تمجید کرده است. باید اعتراف کنم سخنان زیدان من را بسیار خوشحال کرد اما  پیروزی ما برابر بارسلونا، نتیجه‌ کار تیمی بود نه عملکرد یک بازیکن خاص. در آن دیدار همه ما خوب بازی کردیم و با کار تیمی توانستیم یک نتیجه‌ بسیار خوب را به دست بیاوریم.

پاری ‌سن‌ ژرمن ‌شروع خوبی با اونای امری (سرمربی PSG) نداشت و حتی خبرهای زیادی درباره احتمال اخراج این مربی به گوش رسید اما رفته رفته نتایج این تیم بهتر شد و اکنون پاری ‌سن‌ ژرمن به تیمی بسیار آماده تبدیل شده است.

شاگردان اونای امری شب گذشته (یکشنبه) هم مارسی را در لیگ فرانسه تحقیر کردند و توانستند با نتیجه‌ پنج بر یک به پیروزی برسند تا به رده دوم جدول رده‌بندی برگردند.

صدرنشین لیگ فرانسه، موناکو است که ۶۲ امتیاز دارد. پاری ‌سن‌ ژرمن و نیس هم ۵۹ امتیازی هستند.