به گزارش افکارنیوز،

 آرسن ونگر، سرمربی آرسنال در آستانه بازی تیمش مقابل لیورپول در لیگ برتر انگلیس از دشواری رقابت مقابل تیم یورگن کلوپ حرف زد.

 او در کنفرانس خبری قبل از بازی گفت: در یک هفته اخیر، سخت و مناسب تمرین کرده‌ایم وبازیکنانی مثل ولبک هم به خوبی دوران ریکاوری پس از مصدومیت را پشت سر گذاشته‌اند. به طور کلی تیم وضعیت مطلوبی دارد.لیورپول هر چند در نیمه اول بازی با لسترسیتی تیم خوبی نشان نداد اما تحت هر شرایطی  خطرناک است. به طور کلی، شروع دوباره پس از یک شکست نه فقط برای لیورپول بلکه برای هر تیمی دشوار به نظرمی‌رسد.از اینکه مصدومان تیم برگشته‌اند بسیار خوشحالم چون علاوه بر لیورپول بازی دشوار مقابل بایرن‌مونیخ در لیگ قهرمانان را هم پیش‌رو داریم.اخیرا در بازی‌های بزرگ خارج از خانه نتایج خوبی به دست نیاورده‌ایم. با اتکا به یک نمایش خوب و استفاده کردن از فرصت‌ها می‌توانیم در آنفیلد نتیجه بگیریم.

 او در ادامه افزود: لیورپول خط میانی قدرتمندی دارد و 3 بازی تهاجمی تیم هم در وضعیت مناسبی هستند.بازی در آنفیلد همیشه خاص است و ما از بازی در این زمین مقابل لیورپول خاطرات خوبی داریم. باید با سرعت بالا و تاکتیک مناسب، حریف را مغلوب کنیم.