به گزارش افکارنیوز،

 علیرضا منصوریان پس از برتری 2 بر یک تیمش مقابل سایپا در نشست خبری گفت: بازی خیلی کش و قوس داشت و ما می‌توانستیم بازی را با برتری یک بر صفر تمام کنیم که جوان‌های تیمم غفلت کردند. البته خدا عنایت کرد و همان‌ جوان‌ها با تلاش‌شان بازی را بردند.

 

وی در ادامه افزود: ما در دقایق پایانی اشتباهاتی داشتیم که باعث شد در زمان بدی گل تساوی را دریافت کنیم، اما خدا را شکر توانستیم گل برتری را به ثمر برسانیم. 

 

منصوریان ادامه داد :متأسفانه یکسری اشتباهات فردی از بازیکن جوان ما سر زد که باعث شد من به بازیکنان بزرگ‌تر تیم بگویم از این پس در دقایق پایانی مسئولیت کنترل بازیکن جوان را بر عهده بگیرند و آنها را در این دقیقه از خواب بیدار کند.

 

منصوریان بیان کرد: در مجموع از عملکرد بازیکنان تیمم راضی‌ هستم. واقعاً در این یک ماه اخیر ما بازی‌های خیلی سختی را با پیروزی پشت سر گذاشتیم و امروز بازیکنانم باز هم از یک بازی سخت دیگر سربلند بیرون آمدند. در کل 90 دقیقه از سایپا برتر بودیم، در حالی که حریف هم بازی خوبی به نمایش گذاشت، حتی زمانی که گل دوم را زدیم نزدیک بود در عرض چند ثانیه گل دوم را دریافت کنیم. در زمانی که یک بر صفر از سایپا جلو بودیم چند موقعیت گلزنی خوبی را از دست دادیم و به نوعی حرفه‌ای عمل نکردیم تا کار به دقایق پایانی بکشد.

 

سرمربی تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: در مجموع باید خدا را شکر کنیم که این بازی را بردیم. به اعتقاد من خدا به دل بازیکنان جوان‌مان از جمله فرشید باقری نگاه کرد. خدا امروز به این بچه‌ها نگاه ویژه داشت و او به نوعی جواب بی‌مهری‌ها را داد. او واقعاً از یک آزمون سخت سربلند بیرون آمد و بازیکنان ما برای بی‌احترامی که به همبازی‌شان شده بود، ناراحت بودند. همه باید کمک کنیم که ساختار تیم حفظ شود، اما متأسفانه از داخل تیم به ما ضربه می‌زنند. بعضی وقت‌ها اگر نمی‌توانیم کمک کنیم حداقل سکوت کنیم بهتر است. نباید یک فرد به خود اجازه دهد به بازیکن تیم اهانت کند، اهانتی که به فرشید باقری شده بود همه را ناراحت کرد. من خودم هشت سال پیش بازیکن استقلال بودم و می‌دانم وقتی بازیکن از نظر روحی و روانی ضربه بخورد، چقدر سخت است.

 

وی تصریح کرد: خدا عنایت کرد و ما 2 بر یک پیروز شدیم. می‌دانم هواداران را دق دادیم تا بردیم، بازیکن جوان همین است. تیمی که بازیکن جوان دارد همیشه باید آمادگی تبعات جانبی آن را داشته باشد. این حلاوت خاصی دارد که گل می‌خوریم و گل زیبا می‌زنیم. ما مقابل الاهلی یک دقیقه غفلت کردیم و باختیم. در عوض مقابل التعاون با شرح وظایف به میدان رفتیم و پیروز شدیم. ما با همدلی و طبق برنامه تاکتیکی تمرین می‌کنیم و تلاش می‌کنیم ضریب اشتباهات جوانان‌مان را به حداقل برسانیم. از بازی با سپاهان و دقیقه 90 جوانان ما شکل گرفته‌اند و فقط کافی‌ است ضریب اشتباهات‌مان را کم کنیم.

 

منصوریان درمورد مصاحبه‌های زمانی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال با گلایه از او خاطر نشان کرد: مهدی رحمتی در 10 سال گذشته یکی از گلرهای خیلی خوب تیم ملی و استقلال بوده است و خسرو حیدری فرزند مکتب استقلال است. خسرو پلکانی از رده نونهالان بالا آمده و شده خسرو 33 ساله. او زحماتش را کشیده است و نیاز به خسته‌نباشید دارد و باید مسیرش را بی‌چالش بپیماید. اما متأسفانه به این دو توهین شد. من روز گذشته از آقای زمانی خواستم سکوت کند، اما از امروز او را عضو هیئت مدیره تیم‌مان نمی‌دانم و فکر می‌کنم عضو تیم حریف است. در این دو روز زمانی چهار جا به طور زنده حرف زده است. من به جز خدا تکیه‌گاهی ندارم، اما به نمایندگی از بچه‌ها می‌گویم دیگر زمانی را عضو هیئت مدیره تیم نمی‌دانم.

 

سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: من به واسطه حمایت شما و هواداران در نوع خودم بازیکنی نه میلیاردی، بلکه میلیونی بودم و زحمتم را کشیده‌ام. ما فرشید باقری را در صورتی گرفتیم که 8 تیم خواهان او بودند. به فرشید و کاپیتان‌های ما توهین شد، حتی به مدیرعامل تیم ما نیز توهین شد. من به مدیرعامل باشگاه گفتم، مدیرعامل باید چالش‌ها را از اطراف تیم دور کند، اما ما باید ابتدا داخل خانه خودمان را کنترل کنیم.می‌گویند با عوامل اعتصاب را پیدا کرده‌ایم، مگر جنگ است، ما 9 عضو کادرفنی داریم و 26 بازیکن که 16تای آنها زیر 25 سال سن دارند. امروز روز خیلی بدی بود و در رختکن ما از دیروز صحبت در خصوص آقای زمانی است. ما باید تمام انرژی خود را صرف آقای زمانی کنیم.