به گزارش افکارنیوز،

اوضاع برای ونگر در آرسنال به هیچ وجه خوب پیش نمی‌رود. تحقیر برابر بایرن مونیخ در دو بازی رفت و برگشت باعث شد صبر هواداران لبریز شود.

آنها در بازی برابر لینکلن سیتی در جام حذفی به شدت علیه آرسن ونگر شعار سر دادند و خواستار خروج این مربی شدند. هواداران آرسنال حتی به بر پایی تظاهرات در اطراف ورزشگاه اقدام کردند.

آرسن ونگر در باره این موضوع گفت‌: بازی‌های زیادی را دیدم. برای مثال ۲۰ ‌دقیقه پایانی بازی بارسلونا و پاری ‌سن‌ ژرمن را تماشا کردم. همه تا ‌دقیقه ۹۰ می‌گفتند بارسلونا ضعیف‌ترین تیم فصل شده و پاری ‌سن‌ ژرمن نمایش فوق‌العاده‌ای داشته است ولی در عرض چند ‌دقیقه تمام این نتیجه‌گیری ها تغییر یافت. فکر می‌کنم این کارشناسان هستند که ذهن مردم را شست و شو می‌دهند و باعث می‌شود تا  مردم علیه تیم خاصی جبهه بگیرند.

سرمربی آرسنال در ادامه‌ اظهار کرد: در نیمه نهایی جام حذفی قرار داریم. تاکنون چند بار به این مرحله رسیدیم. شما باید قبول کنید هیچ چیز کاملا خوب نیست. باید از این فضای مصدوم خارج شوید و به صورت اصولی اوضاع را بررسی کنید. در برخی از موارد مردم درست می‌گویند و در بعضی موارد دیگر نیز اشتباه می‌کنند. دو هزار بازی را مربیگری کردم و شاید دانشم درباره فوتبال نسبت به مردم کمی بیشتر باشد. برایم مهم نیست در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد. نمی‌توانم این را تضمین کنم که در بازی‌های باقی‌ مانده، بتوانیم به پیروزی برسیم.

سرمربی آرسنال در پایان ادامه‌ داد:  شما نمی‌توانید در این دنیا باشید و فرض کنید در یک جزیره دور افتاده قرار دارید. مردم حق دارند نظر خود را بدهند حتی اگر شما آنها را نخواهید. متاسفانه فضای منفی علیه تیم ما ایجاد شده است و کارشناسان و روزنامه‌ نگاران با صحبت‌ها  و مقالات خودشان هواداران را تحریک کردند. شاید ۳۰ سال پیش شرایط این‌گونه نبود.  در حال‌ حاضر کار یک بازیکن و مربی بیشتر زیر ذره‌بین است و اهمیت یک مسابقه بیشتر شده است.

آرسنال بعد از پیروزی روحیه بخش در جام حذفی انگلیس و رسیدن به مرحله نیمه نهایی، اکنون خودش را برای لیگ برتر انگلیس آماده خواهد کرد تا هفته‌ آینده بتواند در زمین وست برومویچ به میدان برود.