به گزارش افکارنیوز،

روز گذشته و در پایان جلسه کادرفنی و مدیران باشگاه با رامین رضاییان، نظر نهایی در خصوص این بازیکن اعلام شد و مدافع ملی پوش شماره 27 به طور کامل از تیم کنار گذاشته شد.

پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی باشگاه در این خصوص گفت: باشگاه پرسپولیس از زمان حضور طاهری کلیه مسائل فنی را برعهده سرمربی تیم گذاشته و حتی در دوران ابتدایی فعالیت برانکو ایوانکوویچ که با نتایج مناسبی نیز همراه نبود اعتماد کامل به کادرفنی وجود داشته است. بر همین اساس روز گذشته و در جلسه ای که مابین کادرفنی و مدیریت باشگاه در خصوص رامین رضاییان برگزار شد، برانکو ایوانکوویچ عدم نیاز فنی خود را نسبت به این بازیکن اعلام کرد و باشگاه نیز تابع نظر او تصمیم نهایی را مبنی بر کنار گذاشتن رامین رضاییان اعلام کرد.

وی در خصوص آینده رامین رضاییان گفت: این بازیکن با باشگاه قرارداد دارد و باشگاه های خواهان او باید با باشگاه برای جذب وی مذاکره کنند.

پندار خمارلو در خصوص شرایط تیم در لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما هفته آینده دیدار سختی برابر الریان قطر خواهیم داشت. برنامه ریزی لازم برای برگزاری هرچه بهتر این بازی صورت گرفته و ساعت برگزاری بازی را نیز به گونه ای انتخاب کردیم که بعد از ساعت کاری بوده تا هواداران به راحتی بتوانند در استادیوم حضور یابند و مثل همیشه حامی خوبی برای تیم و پیروزی باشند. در دیدار رفت علیرغم شایستگی نتوانستیم نتیجه خوبی کسب کنیم و روز خوب ما نبود و آنها روی سه موقعیت به پیروزی رسیدند اما در دیدار برگشت امیدواریم با تلاش بازیکنان و حمایت هواداران به خواسته مان برسیم.