به گزارش افکارنیوز،

اکبر میثاقیان در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش برابر استقلال خوزستان، گفت :

 

به بقا در لیگ امید داریم

 

 خوشحالم که بار دیگر در مشهد کار می‌کنم. در رابطه با بازی باید صادقانه بگویم که روز اول تمایلی به آمدن به سیاه‌جامگان نداشتم، چراکه فکر می‌کردم کاری غیرممکن و سخت است. خدا را شکر الان شرایط به‌گونه‌ای است که  برای بقا در لیگ امید داریم. با کمک همه اعضای باشگاه و مردم، امیدوارم شرایطی را ایجاد کنیم که مشهد همچنان دو تیم در لیگ برتر داشته باشد.

 

استقلال خوزستان با قدرت است

 

تیم استقلال خوزستان نماینده ایران در آسیاست. آنها مربی جوان و بسیار خوبی دارند و از لحاظ مهره و بازیکن نیز بسیار قوی و با قدرت هستند. از طرفی، فشار بسیار زیادی روی بازیکنان ما وجود دارد.

 

مهره های جایگزین کمی داریم

 

ما بازی‌های سختی را پشت سر گذاشتیم. متأسفانه مهره‌های جایگزین کمی داریم و مقابل تیم‌های بزرگ با توجه به استرس زیادی که روی همه ما وجود دارد، حفظ نتیجه بسیار سخت است. امیدواریم به کمک امام رضا (ع) بتوانیم تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم.

 

مشکل میداوودی با باشگاه است

 

چون بازیکن نداریم، نمی‌توانیم به کسی بگویم که به تمرینات نیاید. مشکل میداوودی با باشگاه است و من در جریان این مشکلات نیستم.

 

مردم ما را تنها نگذارند

 

امیدوارم مردم سیاه‌جامگان را تنها نگذارند. هواداران باید حتماً فردا به ورزشگاه بیایند و از ما حمایت کنند. من دست همه آنهایی را که به ورزشگاه می‌آیند، می‌بوسم. هواداران مشهدی بارها از ما حمایت کردند و فردا هم به ورزشگاه خواهند آمد. حمایت هواداران از سیاه‌جامگان، خاطرات ابومسلم را برایم زنده کرده و امیدوارم این حمایت را در هفته‌های آینده نیز داشته باشیم.

 

همه می خواهند تیم در لیگ برتر بماند

 

بادامکی همیشه خوب بازی می‌کرد. نه تنها او، بلکه تمام مجموعه تمام تلاش خود را می‌کنند و احساس مسئولیت در تمام کادر فنی و مدیریتی برای حفظ تیم در لیگ وجود دارد.