به گزارش افکارنیوز،

رضا قوچان نژاد در ادامه رقابت های لیگ برتر هلند شب گذشته در ترکیب اصلی هیرنفین برابر اسپارتارتردام به میدان رفت و با به ثمررساندن سومین گل تیمش بار دیگر در مسیر کسب آقای گلی قرار گرفت چون با 17 گل زده فاصله اش با آقای گل حال حاضر به دو گل رسید.

شبکه fox sport همچون هفته های گذشته به تحلیل بازی های انجام شده پرداخت که در بخش تحلیل مصاف هیرنفین مقابل اسپارتا کارشناس این شبکه معروف هلندی به تعریف و تمجید از ملی پوش ایرانی هیرنفین پرداخت و گفت:« به نظرم یکی از باهوش ترین و فرصت طلب ترین بازیکنان این فصل را هیرنفین در خط حمله اش در اختیار دارد. رضا قوچان نژاد یک گلزن فرصت طلب است که به خوبی نقاط کور ساختار تدافعی حریفانش را می شناسد به همین خاطر همواره بهترین تمام کننده برای توپ های مرده در محوطه جریمه حریفان است».

گوچی در حالی به ستاره اصلی خط حمله هیرنفین تبدیل شده که در کنار سام لارسن هم تیمی دانمارکی خود یکی از زهردارتین خطوط حمله این فصل فوتبال هلند را تشکیل داده و در حال ثبت رکوردی جدید در این باشگاه هلندی هستند چون قوچان نژاد یکی از بخت های اصلی کسب عنوان آقای گلی است و لارسن هم با پاس گل های بی شمار خود برای مهاجم ایرانی و دیگر بازیکنان در صدر پاسورهای برتر آردیویسه قرار گرفته است.