به گزارش افکارنیوز،

تیم فوتبال منچستریونایتد شب گذشته (سه‌شنبه) در هفته سی‌ویکم لیگ برتر انگلیس با نتیجه یک بر یک برابر اورتون متوقف شد. شاگردان مورینیو که با گل دقیقه 22 فیل جاگیلکا در نتیجه عقب افتادند، در نهایت با گل دقیقه 4+90 زلاتان ابراهیموویچ از یک شکست خانگی گریختند.

در دقیقه 71 این بازی زلاتان ابراهیموویچ موفق شد دروازه اورتون را بگشاید که داور مسابقه آن را مردود اعلام کرد، چرا که کمک داور آفساید این بازیکن را اعلام کرد. در تصاویر منتشر شده اما نشان داده شده که ایبرای 35 ساله در آفساید نیست و داور به اشتباه گل وی را مردود اعلام کرده است.

هاوارد وب، داور بازنشسته سرشناس انگلیسی در کارشناسی این صحنه از بازی منچستریونایتد و اورتون به شبکه تلویزیونی «بی‌تی اسپورت» گفت: البته که بازیکن می‌تواند با سر گلزنی کند و اگر بدن بازیکن به غیر از بازوهایش جلوتر از بازیکن حریف باشد، آفساید است. در مورد صحنه گل زلاتان ابراهیموویچ که اسکات لدگر، کمک داور بازی آن را آفساید اعلام کرد، باید گفت که خود کمک‌ داور کمی عقب‌تر بود و همین باعث شد دید خوبی نداشته باشد. اگر او دید بهتری داشت می‌توانست گل ایبرا را مردود اعلام نکند.