به گزارش افکارنیوز،

اینکه برخی هواداران پرسپولیس به صفحه شخصی‌ سرمربی کروات حمله کرده و تصمیم او در قبال اخراج رامین رضاییان را به نقد بکشند اتفاقی بود که افتاد و... پیش‌بینی هم می‌شد مصاحبه پیش از بازی پرسپولیس و پیکان بیشتر از این دیدار به موضوع رامین رضاییان اختصاص پیدا کند و البته برانکو هم با حوصله به سؤالات پاسخ داد.

 

ابتدا به ساکن در مورد اخراج رامین رضاییان و واکنش منفی برخی هواداران در فضای مجازی نسبت به تصمیم خودتان بگویید. چرا کامنت‌ها را بستید؟

 

واقعیت را بخواهید مدیریت صفحه شخصی‌ام در اینستاگرام و فیس‌بوک به ترتیب دست مارکو و دامادم است. خودم این کامنت‌ها را نخواندم ولی وقتی شنیدم برخی‌ها چه چیزهایی نوشته‌اند از این دو خواستم کامنت‌ها را ببندند تا مشکلی پیش نیاید.

 

از موضع خودتان کوتاه نمی‌آیید؟

 

هر حرفی بود در جلسه با طاهری زدم. هر تصمیمی می‌گرفتم موافق و مخالف خودش را داشت اما باشگاه از همه چیز مهم‌تر است. هیچ‌کس حتی مدیر و مربی بالاتر از پرسپولیس نیست. بزرگانی مثل پروین، دایی، کریمی، مهدوی‌کیا، جعفر کاشانی و... به این باشگاه آمدند،‌ زحمت کشیدند و رفتند و در حال حاضر مشغول کمک و روحیه دادن به ما هستند. بازیکنان فعلی هم تلاش می‌کنند بخشی از باشگاه باشند و این مسئله را فراموش نکنید.

 

ولی بعضی از همین پیشکسوتان وساطت کردند که شما رامین را ببخشید، درست نیست؟

 

من با همه پیشکسوتان رابطه خوبی دارم اما نه کسی به من زنگ زده و نه وساطت کرده است. همه آن‌ها بزرگ هستند و خودشان مربیگری هم کرده‌اند. شرایط را خوب می‌دانند که پرونده رامین رضاییان برای من بسته شده است.

 

برنامه ۹۰ هم در کانال خود نظرسنجی گذاشت که اغلب هواداران پرسپولیس رأی به بازگشت رضاییان دادند.

 

تلویزیون‌ها در سراسر دنیا دنبال درآمدزایی هستند. عادل فردوسی‌پور هم ۲۰ سال است این برنامه را اداره می‌کند و به احترام او کلاه از سر برمی‌دارم اما این قبیل مسائل روی تصمیم من تأثیر نمی‌گذارد. البته ما هر چیزی داریم از هواداران است و مطمئن هستم طرفداران واقعی پرسپولیس همه چیز را خوب درک کرده و می‌دانند این تصمیم به نفع همه است.

 

بسیار خوب، پیکان را چطور تیمی می‌دانید؟

 

پیکان تیم منظم و سختکوشی است. خیلی خوب ضد حمله می‌زند و مجید جلالی همکارم تیم خوبی جمع کرده است. امیدوارم با حضور پرشور هواداران پرسپولیس ۳ امتیاز این بازی را به دست بیاوریم.

 

در این دیدار فقط احمدزاده را در اختیار ندارید؟

 

بله، متأسفانه مصدومیت فرشاد تشدید شد و او نمی‌تواند ما را جلوی پیکان همراهی کند. البته امیدوارم به بازی با الریان برسد.

 

چرا بیرانوند در ۷ بازی تیم ملی ۶ بار کلین‌شیت می‌کند اما در پرسپولیس ...

 

قبل از هر چیز خوشحالم که تیم ملی ایران دو بازی حساس خود را با برد پشت سر گذاشت و یک قدم دیگر به جام جهانی نزدیک شد. به کادر فنی و مدیران تیم ملی تبریک می‌گویم. اما این حرف را قبول ندارم که بیرانوند در پرسپولیس افت کرده است. او روی گل‌هایی که خورده مقصر نبوده و ما سه دروازه‌بان خوب در اختیار داریم و از این بابت کمبودی احساس نمی‌کنیم.

 

شما در کنفرانس مطبوعاتی گفتید که استقلالی‌ها مثل اره هستند؟!

 

ببینید یکی از همکاران شما از من پرسید سرپرست استقلال گفته قهرمانی پرسپولیس قطعی شده است. ما ضرب‌المثلی در کرواسی داریم که می‌گوییم این‌ها برعکس اره عمل می‌کنند. یعنی در سرشان یک چیز است ولی یک چیز دیگر می‌گویند. ما خوب می‌دانیم استقلالی‌ها دنبال آن هستند به پرسپولیس برسند اما حرف دیگری می‌زنند و گول تعریف‌شان را نمی‌خوریم!