به گزارش افکارنیوز،

رئال‌ مادرید در رابطه با آینده خامس رودریگس تصمیم گیری کرده است. پس از عصبانیت هافبک کلمبیایی به خاطر تعویض در دیدار برابر مالاگا، باشگاه تصمیم گرفت در پایان فصل او را بفروشد. ابتدا مادرید توانایی‌های شماره ۱۰ خود باور داشت اما رودریگس سرانجام نتوانست با شرایطی که در سانتیاگو برنابئو دارد کنار بیاید.

زین الدین زیدان معتقد است این هافبک کلمبیایی نباید در ترکیب اصلی بازی کند. این موضع در آمار مشخص است چون خامس سومین بازیکن با کمترین حضور در مادرید است. در هوش و استعداد بازیکن شماره ۱۰ مادرید شکی نیست اما شخصیت او این‌چنین نیست که بتواند با نیمکت‌نشینی کنار بیاید. رودریگس به عنوان یک ستاره جهان به مادرید پیوست اما رفتارش مانند دیگر بازیکنان نبود. بازیکنانی از مادرید که دقایق کمی در زمین حضور دارند، با این موضوع کنار آمدند اما رودریگس نمی‌تواند این موضوع را نادیده بگیرد. 

تصمیم باشگاه مادریدی برای فروش خامس قطعی است. با این حال این تصمیم هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است. زیدان به هیچ وجه نمی‌خواهد در سه ماه پایانی فصل، هافبک مهم خود را از دست بدهد چون این روزها از اهمیت زیادی برخوردار است. این سرمربی فرانسوی به عملکرد خوب رودریگس پس از بازی در نشست خبری اشاره کرد و گفت‌: فصل آینده در مادرید حضور خواهد داشت.

با این حال زمانی که فصل به پایان برسد و فصل نقل‌ و انتقالات تابستانی آغاز شود، شرایط متفاوت خواهد بود. زیدان ترجیح می‌دهد رودریگس این تیم را ترک کند و مارکو آسنسیو فرصت بیشتری برای بازی در مادرید پیدا کند. با وجود این مادرید به هیچ وجه نمی‌خواهد هافبک کلمبیایی را ارزان بفروشد. تیم‌های زیادی خواهان رودریگس هستند و باشگاه مادریدی می‌تواند با رقم خوبی او را بفروشد.