به گزارش افکارنیوز،
علی دایی سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در نشست خبری بازی پیش از فولاد خوزستان گفت: سعی می کنیم هفته های پایانی لیگ را با خوبی و خوشی به پایان برسانیم.
 
وی ادامه داد: تمرینات خوبی انجام دادیم و تمام بچه های سعی کردند در شرایط مطلوبی باشند. برای پیروزی وارد زمین می شویم. فولاد تیم و کادر فنی خوبی دارد ولی سعی داریم برعکس هفته های قبل سه امتیاز را بگیریم و پایین تر از این در جدول سقوط نکنیم.

سرمربی نفت تهران در مورد سرنوشت این تیم در فصل آینده گفت: فعلا درباره مسائل فعلی صحبت کنیم نه درباره فصل آینده. 

دایی درباره مسائل داوری هم عنوان کرد: من نگران خیلی چیزها هستم که داوری در آن گم است. از حالا نمی توانم راجع به فینال جام حذفی صحبت کنم ولی امیدوار هستم کمیته داوران بهترین را برای آن انتخاب کند که اگر این طور شود، مشکلی پیدا نخواهیم کرد.

وی درباره بازی خوب و بدون نتیجه نفت آن اظهار کرد: متاسفانه این قضیه را  بارها گفتیم. شما اگر 4 ماه حقوق نگیرید، دل به کار می دهید؟ می توانید به درستی کار را پیش ببرید؟ اگر می توانید بگویید. هیچ کسی نباشد چه کاری می کنید؟ تمام تیم ها بعد از تمرین تغذیه، میوه ... می گذراند ولی باورتان می شود هیچکدام از این ها را نداریم و هیچکس پاسخگو نیست؟ تیمی که اتوبوس ندارد به یک بازی برود، چه توقعی دارید؟

سرمربی نفت تهران تصریح کرد: وقتی از بین بزرگترهای تیم هر روز یک نفر تغذیه تیم را می آورد، چه توقعی دارید؟ به دلیل نداشتن پیراهن، فردا باید پیراهن و شورت قرمز رنگ و جوراب زرد رنگ بپوشیم. جوراب های سفید یا قرمز نداریم که به آن بخورد. آقای خلیلی درخواست داده است. اصلا نمی دانیم چه خبر است.