به گزارش افکارنیوز،

پل پوگبا که به عنوان گران‌ترین بازیکن تاریخ از یوونتوس به منچستریونایتد پیوسته در این فصل نتوانسته منتقدانش را ساکت کند و به همین دلیل با انتقاد های بسیار زیادی رو به رو شده است، وی به همین دلیل در کنفرانس خبری پیش از بازی با اندرلخت پاسخ گوی این انتقادات شد.

پوگبا معتقد است اگر منتقدین وی از او انتظار دارند آماری مثل رونالدو و مسی داشته باشد، انتظار بی‌جایی خواهد بود. وی به نقل از اسکای گفت: من کارم را انجام می‌دهم. من یک هافبک هستم نه یک مهاجم! من برای بعضی‌ها موقعیت ایجاد می‌کنم اما آن‌ها گل نمی‌زنند. کسی در این مورد صحبت نمی‌کند. مردم فقط در مورد مبلغ انتقال من حرف می‌زنند. من فقط کارم را انجام می‌دهم. مردم مرا بر اساس اینکه گل نمی‌زنم قضاوت می‌کنند ولی خب فوتبال همین است. مبلغ انتقال من هیچ ربطی به زمین فوتبال ندارد. وظیفه‌ من کنترل جریان بازی است و بعضی اوقات نیز ممکن است باعث پیروزی تیم شود. اگر توپ‌هایی که به تیر دروازه خورده است گل شده بود مردم اینطور صحبت نمی‌کردند ولی این ذات فوتبال است و ما از آن لذت می‌بریم.

پوگبا در مورد انتقاداتی که به وی نسبت به عملکرد خارج از زمینش وارد شده است، به خصوص انتقادات ریو فردیناند به فعالیت زیاد پوگبا و لینگارد در شبکه‌های اجتماعی گفت: هرچه درون زمین اتفاق می‌افتد با آنچه خارج از زمین فوتبال رخ می‌دهد هیچ ارتباطی به هم ندارند. من عاشق زندگیم هستم. سبک زندگی من تاثیری بر فوتبالم ندارد. حالا سبک زندگی مردم عوض شده است و این چیزها طبیعی است. وقتی در زمین بازی حضور دارم، همه چیز برایم جدی می‌شود. من متمرکز هستم. با فردیناند صحبت کردم و او مقصودش را به من رساند. این به خاطر تفاوت نسل‌هاست و مشکلی وجود ندارد.
 

گفتنی است منچستریونایتد از ساعت ۲۳:۳۵ پنجشنبه شب در مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا به مصاف اندرلخت خواهد رفت.