به گزارش افکارنیوز،

مهدی رجب‌زاده، مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان پس از پیروزی 2 بر صفر تیمش برابر ماشین‌سازی تبریز درمورد این مسابقه و رونمایی از پیراهن جدید در شادی پس از گلش اظهار داشت: خدا را شکر امروز توانستیم در مدت حضورم در ذوب‌آهن نودمین گلم را برای این تیم به ثمر برسانم. از تمام کسانی که در این مدت مرا کمک کردند تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: نودمین گلم را که خیلی هم برایم مهم بود تقدیم می‌کنم به همسرم که همیشه کنار و حامی من بوده است. امیدوارم بازهم بتوانم برای ذوب‌آهن مثمرثمر باشم، نه برای اینکه آمار خودم را بالا ببرم، بلکه می‌خواهم باعث موفقیت تیم ذوب‌آهن شوم.

مهاجم تیم ذوب‌آهن در پاسخ به این سوال که در مجموع تاکنون چند گل در لیگ به ثمر رسانده است، گفت: در مجموع در لیگ برتر برای ذوب‌آهن 90 گل، برای فجر سپاسی و مس کرمان هم 23 گل زده‌ام و این مجموع گل‌های من در لیگ برتر است.

رجب‌زاده درخصوص رقابت ذوب‌آهن با سپاهان در اواخر فصل عنوان کرد: تمام بازی‌ها سخت است. در آخر فصل تمام تیم‌ها در حال زورآزمایی هستند و حالا ما تیم‌های همشهری هم رقابت نزدیکی با هم داریم. امیدوارم هر تیمی که بهتر بازی می‌کند بتواند کسب سهمیه کند. از قبل نمی‌توانیم تشخیص بدهیم که چه اتفاقی رخ می‌دهد، چراکه باید شرایط جام حذفی را هم در نظر گرفت.

وی خاطرنشان کرد: نباید گفت که ما چهارم شده و به آسیا می‌رویم، چراکه امکان دارد نفتی‌ها ناراحت شوند که آنها را بازنده دانستیم. نفتی‌ها تیم خوبی هستند و مربی و بازیکنان خوبی دارد. آنها در تلاش هستند تا کسب سهمیه کنند. نمی‌دانم چه جوی پیش آمده که همه فکر می‌کنند اگر چهارم شوند می‌توانند به آسیا بروند. به نظرم این طرز تفکر به نوعی بی‌احترامی به نفت تهران است. ما باید نتایج مد نظر خود را کسب کنیم و بهترین جایگاه را کسب کنیم تا ببینیم در جام حذفی چه نتیجه‌ای رقم می‌خورد.

مهاجم تیم ذوب‌آهن درخصوص تمدید قراردادش برای فصل آینده، گفت: فعلاً برای خداحافظی تصمیم نگرفته‌ام و فصل آینده هم بازی خواهم کرد. اگر ذوب‌آهن مرا بخواهد در این تیم خواهم ماند وگرنه باید تصمیم دیگری بگیرم.