به گزارش افکارنیوز،

باشگاه پرسپولیس در نظر دارد برای فصل آینده زوج خط حمله قدرتمندی را در رقابت‌های داخلی و خارجی داشته باشد و از این‌رو نیم نگاهی هم به کاوه رضایی استقلال دارد. در حال حاضر این باشگاه گادوین منشا را برای فصل آینده جذب کرده و یکی دیگر از گزینه‌های برانکو برای خط حمله تیمش مهاجم استقلال است.

شاید خیلی‌ها فکر کنند پرسپولیس با داشتن مهدی طارمی نیازی به کاوه رضایی ندارد اما حقیقت امر این است که این باشگاه قصد ترانسفر کردن مهاجم شماره 9 را دارد. در حقیقت شماره 9 استقلال یکی از گزینه‌های جانشینی طارمی در پرسپولیس است.

کاوه رضایی در ابتدای این فصل هم در آستانه پرسپولیسی شدن پیش رفت اما در نهایت استقلال او را با یک رقم نجومی جذب کرد تا در نهایت برای پرداخت حق و حقوق او دچار مشکل شوند. بدون تردید پیوستن رضایی به پرسپولیس حواشی زیادی را برای این بازیکن در پی داشت اما رضایی در ابتدای فصل با مذاکره همزمان با دو باشگاه پرسپولیس و استقلال نشان داد برای انتخاب یکی از این دو تیم مسائل مالی برایش از هر چیز دیگری مهم‌تر است.

مسئولان باشگاه پرسپولیس تماس‌ها و مذاکراتی با رضایی‌ داشته‌اند و به محض اتمام لیگ این مذاکرات شکل جدی‌تری به خود خواهد گرفت. این در شرایطی است که برانکو؛ فرشید باقری یکی دیگر از بازیکنان استقلال را هم می‌خواهد و مسئولان باشگاه پرسپولیس توافقاتی را هم با این بازیکن داشته‌اند.