گروه ورزشی- شهاب کرمی در گفت و گو با افکارنیوز گفت: خدا روشکر لطف خدا شامل حال من شد و توانستم دومین قهرمانی را کسب کنم، از این بابت خدا را شاکرم و امیدوارم که لایق این شایستگی که خدا نسبت به من داده را داشته باشم.

وی افزود: من فکر می کنم استرسی که برای قهرمانی ما در هر بازی می کشیدیم و داشتیم در  بازی  با پدیده نبود و بچه ها با اعتماد به نفس بیشتر و روحیه بهتر کار می کردند و مسلماً وقتی این طوری باشد نتیجه اش می شود همینی که با گل های بیشتر توانستیم پیروز بازی باشیم.

کرمی در خصوص عدم حضور هانی در جشن قهرمانی پرسپولیس گفت:من در رختکن بودم و صحبتی که شنیدم این بود که مسوولین نیروی انتظامی نگذاشتند بیایید پایین و من فقط یک چیز را میتوانم بگویم که شرمنده هانی، خانواده و خود هادی هستیم و امیدوارم یک طوری این قضیه را از دلشان در بیاید.

وی در پایان در خصوص بازی با الهلال اظهار کرد: ما سنگین ترین بازی سالمان با الهال است و امیدوارم تمام رسانه ها و مردم دعای خیرشان پشت سر ما باشد و ما بتوانیم این بازی که در پیش رو داریم، 3 امتیاز را کسب کنیم و با 3 امتیاز برگردیم و تمام تمرکز ما از امروز نه از هفته پیش بر روی بازی با الهلال بوده و خواهد بود تا روز آخر که بتوانیم سربلند از این بازی بیرون بیاییم.