به گزارش افکارنیوز،

اینطور شایعه شده است که قرار است پیام صادقیان به پرسپولیس بازگردد. شایعه ای که به گوش خود پیام هم رسیده و واکنش این بازیکن سابق پرسپولیس را به دنبال داشته است.

صادقیان گفته است: ” آنقدر پرسپولیس و هواداران را دوست دارم که هیچ شرطی ندارم”

پیام صادقیان این فصل در تیم ماشین سازی توپ زد اما در این تیم سقوط کرده هم نتوانست بدون مشکل فصل را به پایان برساند و عملکرد نسبتا ضعیفی نیز در بازی هایی که برای ماشین سازی در طول فصل انجام داد، از خود به نمایش گذاشت. با این وجود این بازیکن هنوز امیدوار است که بتواند شرایطش برای بازگشت به پرسپولیس فراهم شود. خودش در این مورد می گوید: ” پرسپولیس تماس بگیرد با سر می آیم”.

با این وجود در شرایط حاضر وضعیت اصلا به نفع صادقیان نیست و این بازیکن راه دشواری برای بازگشت به پرسپولیس خواهد داشت. صادقیان دورانی پر از جنجال در جمع سرخپوشان پایتخت داشت و یکی از اولین بازیکنانی بود که پس از حضور برانکو در پرسپولیس، به دلایل انضباطی از تیم کنار  گذاشته شد. حالا در شرایطی که برانکو برای انضباط بخشی به تیمش حتی ریسک کنار گذاشتن رامین رضاییان را هم قبول کرده، خیلی خیلی بعید است که این مربی کهنه کار کروات علاقه ای برای بازگرداندن پیام صادقیان به تیمش داشته باشد. صادقیان اگر می خواهد فصل بعد هم در لیگ برتر توپ بزند، باید به فکر تیم دیگری غیر از پرسپولیس باشد.