به گزارش افکارنیوز،

سعید آقایی در خصوص برد تیمش مقابل استقلال در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: کسب 3 امتیاز مقابل استقلال با توجه به شرایط هر دو تیم در جدول لیگ برتر، از اهمیت بسیار خاصی برخوردار بود.

وی ادامه داد: هواداران در این دیدار سنگ تمام گذاشتند و واقعا حیف بود که مقابل این تیم پیروز نشویم، دست هواداران را می‌بوسم که یار اصلی ما در این بازی بودند.

مدافع تراکتورسازی در رابطه با مصدومیتش در این بازی عنوان کرد: دقیقه 55 امید ابراهیمی از پشت ضربه محکمی به پای من وارد کرد اما من همیشه برای تراکتورسازی با درد بازی کردم و مطمئنا اگر شرایط ایجاب کند بازهم با درد بازی می‌کنم.

آقایی تصریح کرد: هدف ما برد در تمام دیدار‌ها است، قهرمانی در جام حذفی شاید کم‌ترین پاداش برای زحمات هواداران باشد. البته ما 2 بازی است که 3 امتیاز کسب می‌کنیم حتی یک تشکر خشک و خالی هم از ما نشده است.

وی افزود: فقط این را بلد هستند که از دور در اینستاگرام پیام بگذارند و ادعا کنند، فصل در حال اتمام است اما من حدود 2 سالی است که مطالباتم را دریافت نکرده‌ام. در این موارد ما پیرو کاپیتان تیم هستیم. مهدی کیانی هرچیزی بگوید، از او تبعیت می‌کنیم.

بازیکن تراکتورسازی در رابطه با وضعیتش در فصل بعد، تصریح کرد: تراکتورسازی برای فصل بعد نمی‌تواند بازیکنی جذب کند و فقط می‌تواند با بازیکنان فعلی خود تمدید قرارداد داشته باشد. اما با این شرایط حتی مسئولان برای تمدید قرارداد دست به کار نشده‌اند.

آقایی در خصوص اینکه شنیده می‌شود کار پیوستنش به پرسپولیس تمام شده است خاطرنشان کرد: من فعلا با پرسپولیس و هیچ تیم دیگری مذاکره نکرد‌ه‌ام. ظلم بزرگی است که قبل از اتمام مسابقات تیمم، با باشگاه دیگری مذاکره کنم اما کاری می‌کنند که همه خسته شوند.

وی در ارتباط با چک شخصی که به باشگاه گسترش فولاد داده است، گفت: من برای کسب رضایت‌نامه یک چک شخصی به باشگاه گسترش فولاد دادم، تا این لحظه مسئولان این باشگاه بخاطر چک بنده یک بار هم با من تماس نگرفتند.