به گزارش افکارنیوز،

سید جلال حسینی و محمد انصاری بازیکنان محروم و مصدوم پرسپولیس در بازی با الهلال عربستان حضور ندارند. براین اساس گفته می شود برانکو از حسین ماهینی به عنوان جانشین سید جلال در قلب دفاع برابر حریف عربستانی استفاده می کند.

علاوه بر این حسین ماهینی کاپیتانی پرسپولیس برابر الهلال عربستان هم بر عهده می گیرد. مدافع راست سرخپوشان که در این فصل حضور در پست هافبک دفاعی، دفاع چپ و میانی را تجربه کرده است به عنوان کاپیتان دوم این تیم در غیاب سیدجلال حسینی بازوبند را بر بازو خواهد بست و امیدوار است خوش یمنی او در بستن بازوبند اینبار نیز موجب پیروزی تیمش شود.

 ماهینی در دیدار برابر صبای قم و در غیاب سیدجلال کاپیتان سرخپوشان بود که آنها به برتری دو گله مقابل این تیم دست یافتند. پرسپولیس در دیدار برابر الوحده امارات و زمانی که سیدجلال به دلیل مصدومیت از زمین خارج شد توانستند شکست برابر حریف را جبران کرده و در نهایت به پیروزی برسند. در دیدار برابر سپاهان نیز در تهران، آنها موفق شدند با کاپیتانی ماهینی و در غیاب سیدجلال حسینی به برتری مقابل حریف دست یابند.

به هر حال باید دید ماهینی با بستن بازوبند کاپیتانی در بازی برابر الهلال عربستان هم خوش یمن برای سرخپوشان پایتخت خواهد بود یا نه!