به گزارش افکارنیوز،
گفته می شود کادر فنی استقلال از غفوری رضایت نداردو ممکن است این بازیکن در پایان لیگ شانزدهم از جمع آبی پوشان جدا شود.

 

 مدافع راست ملی پوش استقلال با اشاره به این موضوع می گوید: منتظر هستم فصل تمام شود آن موقع درباره آینده ام تصمیم خواهم گرفت. من شرایط خوبی در استقلال دارم. درست است که در چند بازی اخیر کمتر بازی کردم اما بالاخره دوباره به ترکیب اصلی باز خواهم گذشت چون آنقدر توانایی دارم که که خودم را اثبات کنم. تلاشم را بیشتر می کنم تا بازی کنم.

 

غفوری درباره صحبت هایی که درباره اختلاف منصوریان با او مطرح می شود پاسخ داده است: من نمی دانم این حرف ها از کجا عنوان می شود. منصوریان سرمربی استقلال است و احترامش واجب است.من هم بازیکن استقلال هستم و  به عنوان یک بازیکن باید تمرین کنم. تا نظر کادر فنی را برای بازی کردن  جلب کنم.

 

غفوری در پاسخ به سوالی درباره احضار به کمیته انضباطی استقلال پاسخ داده است: چرا باید به کمیته انضباطی بروم؟ کاری انجام ندادم که بخواهم به کمیته بروم. هیچ اتفاقی بین من و مدیرعامل باشگاه استقلال نیفتاده است که طی این چند روز این همه درباره اش مطلب نوشته اند. من این مساله را تکذیب می کنم. هیچ درگیری بین من و افتخاری صورت نگرفت. 

 

او در پایان همچنین گفته است: من هیچ مصدومیتی ندارم. یکسری ها هستند که روی قصد و غرض برای من مطلب می نویسند.راستش این است که من خیلی دشمن دارم. هر اتفاقی می افتد درباره من بد می نویسند ولی من خدا را دارم و همیشه به او توکل می کنم.