به گزارش افکارنیوز،

  تیم پرسپولیس چند هفته مانده به پایان فصل قهرمان لیگ برتر شد و دیدار با تیم سیاه جامگان برایش حکم بازی تشریفاتی دارد.

شاگردان برانکو هفته آینده در یک بازی سر نوشت ساز باید به مصاف الوحده امارات بروند که به احتمال زیاد برانکو به شاگردان اصلی خود استراحت می دهد تا با تمام قوا به مصاف حریف اماراتی خود بروند.

همچنین سر مربی پرسپولیس قصد دارد با میدان دادن به بازیکنان جوان مقابل سیاه جامگان میزان آمادگی آنها را برای بازی ها مهم بسنجد. از آن طرف هم پرسپولیس باید بازی جوانمردانه مقابل سیاه جامگان را ارائه دهد چرا که نتبجه این دیدار سرنوشت تیم سقوط کننده به لیگ دسته یک را مشخص می کند.

برانکو به خوبی می داند که اگر بازی با سیاه جامگان را جدی نگیرد با هجمه سنگینی از سوی تیم های در حال سقوط مواجه شده و متهم به تبانی می شود. 

براین اساس به نظر می رسد برانکو برای بازی مقابل سیاه جامگان با تلفیقی از بازیکنان اصلی و جوان به میدان برود.

با توجه به اینکه سروش رفیعی به علت محرومیت و وحید امیری و محمد انصاری به دلیل مصدومیت نمی توانند پرسپولیس را مقابل سیاه جامگان همراهی کنند به نظر می رسد که برانکو ترکیب جدیدی را به میدان بفرستد.سامان نریمان جهان و چند بازیکن جوان این فرصت را دارند تا توانایی های خود را به برانکو ثابت کنند.

همچنین پرسپولیس با وجود قهرمانی در لیگ برتر می تواند از این بازی به عنوان دیدار تدارکاتی استفاده کند تا برای بازی مهم و حساس مقابل الوحده امارات آماده شود.