به گزارش افکارنیوز،

در روز های اخیر سیل پیشنهاد های اروپایی(البته به زعم خود بازیکنان) برای جذب ستاره های سرخ به ستاره های این تیم روان شده است و بزودی باید شاهد یک کوچ دسته جمعی از ستاره های پرسپولیس به اروپا باشیم.

در مورد اینکه این پیشنهاد ها بازار گرمی است یا وجود خارجی دارد بحثی نداریم چرا که زمان در این باره همه چیز را ثابت خواهد کرد.
اما بهتر است مروری داشته باشیم به گوشه ای از این پیشنهاد ها که البته هنوز مکتوب نشده است .
مهدی طارمی بدون شک ستاره پرسپولیس در روز های اخیر شاید از شانس بالایی برای لژیونر شدن برخوردار است و جذب گادوین منشا نیز در همین راستا صورت گرفته است چون طارمی این بار قصد دارد انتقال موفق تری نسبت به فصل قبل و حضور در ترکیه داشته باشد اما اینکه از کدام کشور پیشنهاد دارد هنوز پوشیده مانده اما شک نکنید که پیشنهاد آقای گل از اروپاست.
سروش رفیعی هنوز پیشنهاد قابل توجهی از اروپا نداشته اما دوستان وی در تلاشند برای وی یک تیم اروپایی دست و پا کنند که این هم محتمل به نظر می رسد و سروش نمی خواهد فرصت را از دست بدهد.
علی رضا بیرانوند بعد از اینکه در لیست گاردین به عنوان یکی از دروازه بانان برتر قرار گرفت بیشتر حال و هوای اروپا به سر دارد و البته پیشنهاد ترکیه ای ها اگر چه به سرانجام نرسید اما اسپانیایی ها هنوز هم خواهان وی هستند و ویا رئال بدش نمی آید از دروازه بان موفق پرسپولیس در این فصل استفاده کند هنرچند بیرانوند هم هنوز به اسپانیا فکر می کند اما تا سال 1400 با پرسپولیس قرارداد دارد.
کمال کامیابی نیا دوست دارد اروپایی شود اما هنوز تلاش هایش نتیجه نداده است و شاید تعلل در عقد قرارداد با پرسپولیس نیز به همین دلیل است.
محمد انصاری هنوز پیشنهادی از اروپا نداشته اما جایی قرار است برود که اروپایی ها بزرگ آنجا را به حیات خلوت خود بدل کرده اند.
لیگ چین و مشتری چینی محمد انصاری هنوز بر انتقال این بازیکن اصرار دارند و باشگاه پرسپولیس و برانکو تن به این انتقال نمی‌دهند .
محسن مسلمان، مهندس پرسپولیس با آماری خوب و خیره‌کننده اما بدون پیشنهاد شاید به‌زودی خبرهایی در مورد وی نیز به گوش برسد.
دیدار تیم های  پرسپولیس و لخویا ازجمله فرصت‌های باقیمانده برای آن‌هایی است که هوا اروپا کرده‌اند و شاید کوچ تابستانی ستاره‌های پرسپولیس به‌زودی آغاز شود.