به گزارش افکارنیوز، پرسپولیسی ها در حال حاضر مشغول انجام مذاکره بابازیکنان هستند و از طرفی هم شاگردان برانکو بازی مهمی با لخویا دارند.

خلیل زاده به ترکیه می رود

شجاع خلیل زاده مدافع مورد علاقه برانکو بالاخره با پرسپولیس قرارداد بست تا به صورت رسمی بتواند در این تیم توپ بزند. مدافع شماره 3 پرسپولیس که چند روزی به «تور» شهر خودش سفر کرده بود، از تهران برگشت و قصد دارد چند روزی برای استراحت به مسافرت خارجی برود. شنیدیم احتمال دارد شجاع خلیل زاده چند روزی به کشور ترکیه سفر کند.این بازیکن قراراست به همراه دوستان خود به این سفر برود تا با آمادگی کامل در تمرینات پرسپولیس شرکت کند.

پرسپولیسی ها 6 خرداد به قطر می روند

دیدار برگشت دو تیم لخویا و پرسپولیس تهران سه شنبه 9 خرداد ماه آینده در قطر برگزار می شود. بر همین اساس اعضای کاروان پرسپولیس روز شنبه  6 خرداد ماه به دوحه قطر سفر می کنند و بلافاصله هم پس از بازی با لخویان به تهران بر می گردد.البته پرسپولیسی ها برنامه ویژه ای در دوحهانجام دهد. دارند و برانکو می خواهد تمرینات تاکتیکی با بازیکنان انجام دهد.

ماموریت جدید برانکو به مربی پرسپولیس!

شنیدیم برانکو به کریم باقری ماموریت داده است تا روی گزینه های جانشینی کمال کامیابی نیا تا روز بازی بالخویا بیشتر کار کند. از آنجایی که باقری بهترین هافبک دفاعی تاریخ پرسپولیس و فوتبال ایران است، به همین خاطر مرد کروات با زرنگی و تیزهوشی چنین ماموریتی به کریم باقری  داده است. بر همین اساس دستیار ایرانی برانکو بیش از گذشته با شهاب کرمی و محسن ربیع خواه در تمرینات حرفی می زند.