به گزارش افکارنیوز،

امید روانخواه در مورد تقابل استقلال  و العین در لیگ قهرمانان آسیا گفت: من معتقدم دو تیم از بهترین‌های غرب آسیا با یکدیگر برخورد کرده‌اند و شاید بهتر بود که استقلال و العین در مراحل بالاتر با هم روبه‌رو می‌شدند. به نظر من العین تیم قدرتمندی است و بازیکنان باکیفیتی در اختیار دارد. اگر استقلال از این مرحله عبور کند قطعاً کار بزرگی انجام داده است و می‌توان به این تیم در فصل جاری نمره قبولی داد. من امیدوارم که استقلال العین را شکست بدهد و به مرحله بعدی برود.

وی در پاسخ به این پرسش که شانس کدام تیم برای صعود بیشتر است،‌ خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم شانس صعود هر دو تیم برابر باشد. من نمی‌توانم پیش‌بینی خاصی در مورد این بازی انجام بدهم، چون در فوتبال واقعاً پیش‌بینی کردن خیلی سخت است. با این حال آرزوی قلبی‌ام این است که استقلال به مرحله بعدی راه پیدا کند.

روانخواه در خاتمه تصریح کرد: بازی رفت در تهران برگزار می‌شود و این مهم است که استقلال با هر نتیجه‌ای العین را شکست بدهد. به نظر من تساوی برابر العین در ورزشگاه آزادی به ضرر استقلال است. نکته مهم دیگر این است که استقلال باید در این بازی تمام توان خودش را به‌کار بگیرد تا گل نخورد، چون اگر العین در ورزشگاه‌ آزادی گل بزند کار استقلال سخت‌تر خواهد شد.