به گزارش افکارنیوز،

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس می‌گوید بازیکنانی همچون مهدی طارمی باید بدانند که پیراهن چه تیم بزرگی را می پوشند.

جعفر کاشانی درباره تساوی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل لخویای قطر، اظهار کرد: نمی‌دانم چرا فرصت‌های ما به گل تبدیل نشد. در این بازی باید با اختلاف سه، چهار گل پیروز می‌شدیم، اما این فرصت‌ها یکی پس از دیگری از دست رفت.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره پنالتی‌ که مهدی طارمی آن را از دست داد، گفت‌: از رفتار آقای برانکو متعجبم. طارمی با این سابقه پنالتی‌ زدن چرا باید باز هم پنالتی‌ زن اول تیم باشد؟ چرا همه تیم را فدای آقای گلی مهدی طارمی می‌کنند؟ آقای گلی مگر چه دارد که همه هدف تیم به این سمت حرکت کرده است؟ چرا نباید بعد از چند سال تیم یک پنالتی‌زن درست و حسابی داشته باشد که درصد گل شدن پنالتی‌هایش بالا باشد؟

کاشانی در ادامه درباره این که طارمی در میکسدزون ورزشگاه آزادی به یکی از خبرنگاران توهین کرده است، ‌ ‌اضافه کرد: بازیکنی همچون مهدی طارمی باید این را بداند که پیراهن چه تیمی را می پوشد. باشگاه پرسپولیس قدمت دارد و بسیار بزرگ است و هر بازیکنی که در این تیم بازی می‌کند باید احترام سایرین را نگه دارد، نه این که به دیگران توهین کند. اگر پرسپولیس یک باشگاه بود الان هر بازیکنی اجازه پیدا نمی‌کرد که پیراهن این تیم را بپوشد و بازیکنان از مسائل اخلاقی و همین طور احترام گذاشتن به دیگران را در سر لوحه کار خود قرار می‌دادند. در پرسپولیس باید فرهنگ سازی صورت بگیرد تا همان طور که گفتم بازیکنان باید بدانند که پیراهن چه تیمی را می‌پوشند.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره شایعه تغییر مدیریت باشگاه پرسپولیس ، گفت‌: همیشه چنین شایعاتی وجود دارد و چنین مسایلی نیز مطرح می‌شود. وزارت ورزش و جوانان متولی این باشگاه است و اختیار دارد تصمیم بگیرد. من امیدوارم که انسجام گذشته هیات مدیره باز هم وجود داشته باشد تا به تیم در آینده کمک کنند.