به گزارش افکارنیوز،

 برانکو ایوانکوویچ  در حاشیه تمرین امروز اظهار کرد: بازیکنان آرامش در زدن ضربه آخر ندارد و همین موضوع باعث هدر رفتن موقعیت ها می شود. شانس های زیادی ایجاد می کنیم و توپ را به خوبی گردش می دهیم و هیچ تیمی توان مقابله با ما در زمان در اختیار داشتن توپ و میدان را ندارد. 

 

وی در ادامه عنوان کرد: به هر حال تیم ما برابر لخویای قطر تمرکز بالایی داشت و بازیکنان اجازه موقعیت سازی به حریف نداد. فشار بر حریف یا همان پرسینگ یک تاکنیک بازی است که من بر اجرای درست  این تاکنیک اصرار دارم و بازیکنان با وجود شرایط سخت و نبود تماشاگران این تاکنیک را به خوبی اجرا کردند. 

 

برانکو درباره اینکه نتیجه مساوی هم یک امتیاز مثبت برای پرسپولیس است، بیان کرد: بله به نظرم نتیجه خوبی است و حتی اغراق می کنم که این نتیجه همانند برد 1 بر صفر است. البته ما برای صعود به مرحله بعد باید سه امتیاز بازی دور برگشت را کسب کنیم. به هر حال با آمادگی کامل به مصاف لخویای قطر می رویم تا به برتری دست یابیم. 

 

سرمربی پرسپولیس اظهار کرد: متاسفانه یکی از مشکلات تیم ما این است که بازیکنان فرصت های زیاد گلزنی را از دست می دهند که یکی از دلایلش این است که بازیکنان انرژی خود را صرف تحت فشار دادن حریف می کنند و در نهایت در زدن ضربه آخر به مشکل می خورند و تمرکز لازم را ندارند. تمرکز نداشتن در ضربان آخر باعث نتیجه نگرفتن تیم ما شده است. 

 

برانکو عنوان کرد: به هر حال یک 90 دقیقه دیگر پیش رو داریم و کسب نتیجه لازم برابر لخویای قطر دور از دسترس نیست. ما به هدفمان یعنی گل نخوردن برابر لخویای قطر دست یافتیم. همچنین بازیکنان ما به قهرمان قطر اجازه ندادند که موقعیت گلزنی داشته باشند که فقط یک ضربه شان به تیرک خورد و یک شانس نصف و نیمه در محوطه جریمه ما داشتند.که بیرانوند مانع ورود توپ به درون دروازه شد. 7 موقعیت گل داشتیم که در نهایت توانستیم به گل دست یابیم. 

 

سرمربی پرسپولیس درباره شایعه ممنوع الخروجی اش و تهدید باشگاه برای پرداخت بدهی مالیاتی اش گفت: همکاران شما همه چیز می نویسند. من مشکلی با اداره مالیات ندارم و هیچ وقت هم درباره مالیاتم حرف نزدم. به طور حتم از یکی از روزنامه های ورزشی شکایت می کنم که مطالب کذب نوشته است. من هیچوقت نگفتم که طارمی و مسلمان برای تیم ما مشکل ساز هستند و همین مطالب کذب باعث برهم خوردن آرامش تیم شده است. 

 

برانکو درباره هماهنگ نبودن بازیکنان اصلی و ذخیره بیانم کرد: طبیعی است که این موضوع جزء مشکلات تیم ما است و ما باید برای فصل آینده تیم را تقویت کنیم و در خط دفاع بازیکن بگیریم. در این فصل 4 بازیکن در خط دفاع داشتیم و ربیع خواه هم در هر پستی بازی می کند که در بازی روز گذشته هم خوب ظاهر شد. 

 

سرمربی پرسپولیس در پایان درباره اینکه چرا طارمی پنالتی خراب می کند، بیان کرد: طارمی روز گذشته پنالتی را محکم زد و دروازه بان هم زود به سمت توپ حرکت کرد و آن را دفع کرد. سید جلال حسینی هم خوب پنالتی می زند اما متاسفانه این اتفاق رخ داد و پنالتی طارمی گل نشد. برخلاف ضربه پنالتی که طارمی برابر الریان قطر زد من از ضربه پنالتی اش در بازی روز گذشته انتقادی ندارم. به هر حال یکی از مشکلات تیم ما این است که پنالتی از دست می دهیم که باید این مشکل برطرف کنیم.