به گزارش افکارنیوز،

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در پی حوادث تروریستی تهران پیامی منتشر کرد.

در این پیام آمده است؛ این برای اولین بار نیست که دشمنان این مرز و بوم، زبون و شکست خورده در نبرد رو در رو، دست به چنین اقدامات کورکورانه، ضد بشری و ناجوانمردانه می‌زنند و برای آخرین بار هم نخواهد بود. تاریخ این کشور فراوان از این توطئه‌ها سراغ دارد که همگی آنها در نهایت برابر عزم و اراده ایرانیان وادار به تسلیم شده‌اند و انقلاب اسلامی نمونه پرفروغ آن بود. آنها که هنوز مردم این سرزمین را نشناخته‌اند بار دیگر در خواهند یافت که زبان تهدید و زور بر این مردم کارگر نخواهد افتاد و رعب و وحشت در ادبیات ما جایی ندارد. بی‌تردید فرزندان ایران جواب هر تعرض و تهدیدی به آب و خاک، جان و مال و ناموس و باورهای خود را با پاسخ‌های دندان شکنانه خواهند داد.

حوادث دیروز تهران به ویژه به جهت شهادت تعدادی از هموطنان غیور و جوانان رشید و سلحشورمان مایه تاسف و تاثر همه ما بود، اما آنها نه فقط مایه فخر و مباهات خانواده‌های خویش بودند بلکه همه ما در ایران عزیز به آنها و هم قطارانشان می‌بالیم و نیل به افتخار شهادت را به آنها تبریک می‌گوییم. درهای باغ شهادت تا زمانی که مردم این سرزمین مغرور و سربلند به پشتوانه پیشینه باستانی و اسلامی خود بر حقوق، باورها، اعتقادات و حفظ وجب به وجب این خاک مقدس تاکید دارند، باز خواهد بود. این ملت بی‌دلیل شهیدپرور خوانده نمی‌شود و از جانبازی و جانفشانی برای سرزمین خویش واهمه ندارد.

ایران و ایرانی طوفان‌ها و امواج سهمگینی را در طول تاریخ به ویژه در 4 دهه اخیر از سر گذرانده که حوادثی از این دست برابر آنها نسیمی بیش نیست. ایرانی پایدار و پاینده است و نه تنها ما را از بین نمی‌برد بلکه قویترمان می‌کند، چنانکه امروز اتحاد و همدلی را بیش از پیش احساس کردیم. اتحاد و وفاقی که در همین روزهای اخیر با شرکت گسترده در انتخابات تحت فرامین و فرمایشات گوهربار مقام معظم رهبری به نمایش درآمد و بسیاری دشمنان را ناامید کرد. بی‌تردید با وفاق، درایت و سلحشوری این مردم که تحت هدایت رهبر عزیزمان خواهد بود دیگر بار پاسخی محکم و به یاد ماندنی به عاملان و حامیان این حوادث خواهیم داد. پاسخی که آن را در محضر آزادگی و شجاعت سرور و سالار شهیدان آموخته و به کار بسته است.

سربازان و پاسداران رشید کشورمان با چنین پشتوانه‌ای در هر نقطه‌ای از این کارزار حاضر خواهند بود و اجازه نخواهند داد سرزمین شیران عرصه خودنمایی شغالان و روبه صفتان گردد.