به گزارش افکارنیوز،

مهدی ترابی درباره اردوی اتریش و بازی تدارکاتی مقابل مونته‌نگرو اظهار داشت: خدا را شکر اردوی اتریش خیلی خوبی بود و از لحاظ بدنی به بازیکنان کمک بسزایی کرد. سطح اعتماد به نفس جوانانی مثل من بالا رفت و توانستم خودم را به آن حدی که مد نظر کادر فنی بود، برسانم. تمام بچه‌ها در بازی مقابل مونته‌گرو به میدان رفتند. خودم هم بعد از مصدومیتی که داشتم توانستم عملکرد خوبی در این بازی به نمایش بگذارم. ان‌شاءالله در بازی مقابل ازبکستان با تمام قوا به میدان برویم و سربلند از زمین مسابقه بیرون بیاییم.

وی در خصوص مصدومیتش گفت: با وجود مصدومیت سختی که برایم پیش آمده بود، خوشبختانه تیم ملی من را در این دوره ر‌ها نکرد. چه زمانی که پایم در گچ بود و چه زمانی که در اردوی دوبی همراه تیم ملی بودم. البته از لحاظ بدنی آمادگی کامل را نداشتم. همانطور که گفتم بازی مقابل مونته‌نگرو به من خیلی کمک کرد و پاس گل اول را دادم. از اعتماد به نفسی که بازیکنان و کادر فنی به من داده بودند، توانستم در این دیدار راحت بازی کنم.

هافبک تیم ملی درباره فرصتی که سرمربی تیم ملی به بازیکنان جوان در این تیم داده است، گفت: به هرحال آرزوی هر فوتبالیستی است که جام جهانی را تجربه کند. جام جهانی بزرگترین ویترین فوتبال دنیاست و می‌تواند خودش در آن سطح نشان بدهد. من هم مانند همه بازیکنان این آرزو را دارم که در این تورنمنت بزرگ جهانی حضور داشته باشم. امیدوارم با برنامه‌ریزی که دارم به این هدف برسم. اول با تمرکز کامل مقابل ازبکستان حاضر می‌شویم تا سه امتیاز مهم را بگیریم و راهی روسیه شویم.