به گزارش افکارنیوز،
روز گذشته خبری مبنی بر درگیری یکی از بازیکنان استقلال در خیابان کار شد. از همین رو هوادار مضروب گفت: «من جلوی کلینیک دکتر نوروزی ایستاده بودم که آقای بازیکن را دیدم و به او سلام کردم. اما او جواب مرا نداد و من هم به دوستم گفتم تیم ۶تا خورده ولی جواب ما را سر بالا می‌دهند. پس از این ماجرا بازیکن استقلال به سمت من حمله کرد و پس از به کار بردن الفاظ رکیک به همراه دوستش مرا مورد ضرب و شتم قرار دادند.»

 

محسن عباس‌زاده، هوادار استقلالی مورد ضرب و شتم قرار گرفته ادامه می‌دهد: «از این اتفاق چند روزی است که می‌گذرد ولی همچنان تنم کبود است. در این مدت بسیار ناراحت بودم که یک بازیکن مطرح وقتی تیمش می‌بازد برای چه باید مردم را کتک بزند؟ من یک استقلالی و عضو سامانه هواداری تیم محبوبم هستم و همه بازی‌های استقلال را از ورزشگاه تماشا می‌کنم و فکر نکنم این حقم باشد که بازیکن تیم محبوبم به دلیل شکست ۶ بر یک در آسیا مرا مورد ضرب و شتم قرار دهد.»

 

عباس‌زاده در ادامه می‌گوید: «وقتی من با پلیس تماس گرفتم و مأمور نیروی انتظامی برای صورتجلسه کردن اتفاق به صحنه آمد، بازیکن استقلال و دوستش مرا تهدید کردند و به زور از من رضایت گرفتند.» 

 

هوادار مضروب استقلال می‌گوید: «من از حقم نخواهم گذشت و بازیکنان ما باید متوجه این شوند که ما سال‌هاست که استقلالی هستیم ولی آنها یکی، دو سال می‌آیند و می‌روند و باز ما می‌مانیم و استقلال. این اتفاقات باید به گوش منصوریان برسد تا بفهمد بازیکنانش با مردم چه برخوردی می‌کنند.»