به گزارش افکارنیوز،
پستی که امروز سروش رفیعی در اینستاگرام خود قرار داد شامل توضیحاتی به هواداران درباره آینده اوست. پستی که با متنی احساسی آغاز شده و با جمله «من باشم یا نباشم، آنچه همیشه هست و خواهد بود پرسپولیس است.» به پایان رسیده است. به نظر می‌رسد احتمال جدایی رفیعی از پرسپولیس و رفتن او به قطر بیشتر از قبل شده و به همین دلیل سروش در این پست تا حدودی مقدمات را برای جدایی بی‌دردسر خود از پرسپولیس فراهم کرده است. پست امروز سروش را بخوانید:

 

«روزی که این عکس را پست کردم یکی از بهترین روزهای زندگیم بود چون به آرزوی بزرگم رسیدم. حضور در پرسپولیس و در ادامه قهرمانی، راهیابی به هشت تیم برتر آسیا و مهمتر از همه لطف و محبت هواداران در روزهای بد به من باعث شد بفهمم بهترین تصمیم را گرفتم و بسیار خوشحالم که عضوی از خانواده پرسپولیس هستم.

 

همیشه حواشی و حرف و حدیث در زمان نقل و انتقالات زیاد است. من در حال بررسی پیشنهادات هستم ولی تا این لحظه چیزی قطعی نشده است.

 

از چندین روز قبل در کمال احترام به مسوولان باشگاه و شخص آقای برانکو، در خصوص شرایط  آینده صحبت کردم و با کمک این عزیزان و نگاه به شرایط زندگیم تصمیم می گیرم. ممنون از تمام عزیزان که حداقل تا الان به فکر، تصمیم و نظرم احترام گذاشتند. امیدوارم به لطف خدا هر انچه به صلاح زندگی همه ماست پیش بیاید. در آخر هم، من باشم یا نباشم، آنچه همیشه هست و خواهد بود پرسپولیس است.»