به گزارش افکارنیوز،

با وجودی که مدیر عامل فعلی استقلال بر ماندن خودش و علی منصوریان در این باشگاه تاکید کرده است اما به گفته مسئولان وزارت ورزش و جوانان احتمال تغییر هیئت مدیره این باشگاه بسیار زیاد است. همچنین محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان نیز در صحبت‌های خود اعلام کرده که هیئت مدیره 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس ترمیم می‌شوند.

 

خانم خزاعلی

 

البته بارها و بارها از حضور قطعی رضا افتخاری و علی اکبر طاهری در راس دو باشگاه صحبت هایی به گوش می رسید اما صحبت های برخی از نزدیکان و اعضا فعلی هیئت مدیره استقلال این نوید را می دهد که تغییرات اساسی در استقلال در حال وقوع است .

 

همچنین نکته مهم درباره هیئت مدیره استقلال این است که تا این لحظه قرار است حسن زمانی به‌ عنوان عضو هیئت مدیره به کار خود ادامه دهد.

 

اما در طرف مقابل افتخاری مدیر عامل باشگاه استقلال نیز طی صحبت های روزهای گذشته خود اعلام کرد خودش و منصوریان در استقلال ماندنی هستند. با این تفاسیر و البته ماندن زمانی، باید نظاره گر درگیری های دیگر در آینده در استقلال باشیم.

 

خانم خزاعلی

 

اما در این میان زمانی عضو هیئت مدیره استقلال در صحبت های خود اعلام کرد که با حضور نفرات جدید هیئت مدیره به طور حتم سرمربی تیم تغییر و یک خارجی جایگزین می شود.

 

در هر صورت این روز ها برای انتخاب اعضای جدید هیئت مدیره استقلال برخی افراد مدنظر و در حال بررسی هستند.

 

مسئولان وزارت ورزش و جوانان نیز در حال بررسی گزینه‌ها و گرفتن استعلام‌های لازم هستند و طبق هماهنگى هاى صورت گرفته وزارت ورزش و جوانان اوایل هفته آینده اعضاى جدید را انتخاب و معرفى مى کند و در همین راستا اعضاى جدید هیئت مدیره استقلال در نظر دارند در هفته پیش رو اولین نشست خود را برگزار کنند.

 

ناگفته نماند اسامی گوناگونی برای مدیر عاملی استقلال به گوش رسید که از میان آنها می توان جواد زرینچه، قریب و فتح اله زاده را نام برد.

 

خانم خزاعلی

 

بدون شک با تغییرات هیئت مدیره استقلال در آن صورت این اعضا باید برای انتخاب مدیر عامل تصمیم بگیرند. آیا افتخاری همچنان سکان مدیریت را در دست خواهد گرفت و یا اینکه نفرات جدید گزینه دیگری را برای مدیر عاملی انتخاب خواهند کرد. همچنین با تغییرات هیئت مدیره آیا منصوریان جایگاه خود را از دست می دهد یا خیر و یا اینکه شاهد تغییرات محدود در باشگاه استقلال هستیم.

 

تغییرات و سر و سامان دادن وضعیت هیئت مدیره استقلال از سوی وزارت ورزش و جوانان می تواند کمک بسیاری به باشگاه استقلال کند چرا که با مشخص شدن وضعیت هیئت مدیره، اعضا می توانند به راحتی در تصمیمات باشگاه نظر بدهند.

 

حسن زمانی درباره اینکه وزارت ورزش و جوانان چه زمانی وضعیت مدیریت استقلال را مشخص خواهد کرد اظهار داشت:‌ فکر می‌کنم وزارت ورزش و جوانان اوایل هفته آینده وضعیت اعضای هیئت مدیره را مشخص و آنها را معرفی می‌کند.

 

خانم خزاعلی

 

وی ادامه داد: تا زمانی که اعضای هیئت مدیره جدید انتخاب و پس از آن مدیر عامل انتخاب نشود هیچ نظری درباره تغییر کادر فنی نخواهیم داشت و به این ترتیب قرار است ابتدا هیئت مدیره باشگاه مشخص و سپس مدیرعامل از سوی هیئت مدیره انتخاب شود تا تصمیم درستی در مورد کادر فنی اتخاذ شود.

 

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال اظهار داشت: به طور حتم وزارت ورزش و جوانان در آرامش تصمیمات لازم را اتخاذ می کند.

 

اما همان طور که گفته شده افتخاری مدیر عامل باشگاه استقلال طی صحبت هایش از ماندن در استقلال صحبت کرد که این امر با واکنش حسن روشن پیشکسوت تیم فوتبال استقلال مواجه شد و وی گفت: این آقایان به دلیل برخی مسائل می خواهند در استقلال بمانند!

 

وی ادامه داد: به نظر من ابتدا باید یک هیئت مدیره با نفرات خوب تشکیل شود، نه اینکه همه پیشکسوتان هم در هیئت مدیره حضور داشته باشند، تنها یک نفر به عنوان نماینده در این هیئت باشد کافی است .

 

روشن افزود: باز هم می گویم تا هیئت مدیره خوب انتخاب نشود نباید مدیر عامل انتخاب شود. اصلا مگر می شود یک اداره اول آبدارچی و بعد کارمند و رئیس به راس کار بیایند. بنابراین باید افرادی که انتخاب می شوند دل سوز و استقلالی بوده و در فرصت مناسب مدیر عامل را انتخاب کنند.

 

خانم خزاعلی

 

روشن بیان کرد: تا الان هر مدیر عاملی هر کاری که خواسته کرده است. در حال حاضر هم مدیر عامل اعلام کرده من می مانم! ماندن 4 سال دیگر، فقط باعث می شود مردم و هواداران زجر بکشند. رو که نیست سنگ پا قزوین است!