به گزارش افکارنیوز،

رامین رضاییان،بازیکن تیم ملی فوتبال گفت: اردوهای تدارکاتی دارای اهمیت بسیار زیادی هستند و برای بازیکنان با تجربه و جوانتر تجربه مفیدی بود و این فرصت باعث شد تا نفرات توسط کادر فنی ارزیابی و توانایی هایشان و تاکتیک پذیری ملی پوشان مشخص شود. 

 

وی ادامه داد:در این اردو پیروزی خوبی مقابل مونته نگرو داشتیم و این موفقیت با تیم خوبی متشکل از بازیکنان داخلی و نفراتی که در باشگاههای اروپایی بازی می کنند،به دست امد.در واقع با این اماده سازی در کمپ اتریش و دیدار تدارکاتی که برگزار کردیم،تیم از اعتماد به نفس بیشتر و هماهنگی بالاتری برخوردار شد و با این شرایط با قدرت مقابل چالش پیش رو گام خواهیم برداشت. 

 

رضاییان در ادامه افزود:ما می دانیم که جام جهانی بسیار نزدیک است و این اردوها برای ما بسیار حیاتی است چرا که همیشه بهترین تیم ها در جام جهانی حضور خواهند داشت. وی در خصوص تیم ازبکستان گفت: در ورزشگاه ازادی از حمایت هواداران برخوردار هستیم و این فرصت را به سادگی از دست نخواهیم داد.ما کار خودمان را مقابل ازبکستان انجام خواهیم داد و در این مورد هرگز کوتاهی نخواهیم کرد. 

 

وی ادامه داد:حدود سه ماه است که با تیم ملی کار میکنم و این افتخار بزرگی است در کنار کارلوس کی روش که معلم بزرگی است کار می کنم.شرایط سختی در فصل گذشته داشتم اما اکنون این فرصت را به سادگی از دیت نخواهم داد و تمام تمرکز خود را روی موفقیت تیم ملی گذاشته ام و هر زمان که سرمربی تیم ملی صلاح بداند برای کمک به تیم ملی اماده هستم.