به گزارش افکارنیوز،

بعد از تکمیل فهرست بزرگسالان، اکنون مسوولان این تیم به دنبال جذب بازیکنان زیر 23 خود هستند و در این رابطه مذاکره با بازیکنان تیم ملی جوانان را در اولویت خود قرار داده‌اند. محمدمهدی مهدی‌خانی بازیکن تیم‌ملی جوانان و زننده گل پیروزی‌بخش ایران مقابل کاستاریکا دیروز برای مذاکرات اولیه به باشگاه پرسپولیس رفت. مهاجم تیم‌ جوانان و نیروی زمینی تهران در خصوص حضورش در باشگاه پرسپولیس گفت: « با مسوولان پرسپولیس جلسه داشتم که قرار شد پاسخ آنها را در هفته آتی بدهم. از مسوولان باشگاه پرسپولیس پیشاپیش بابت اعتمادشان به من و صبری که قرار است به خرج دهند تشکر می‌کنم.»

وی افزود: «پوشیدن پیراهن پرسپولیس یا استقلال برای هر بازیکن افتخاری است اما این را هم نباید فراموش کرد که هر بازیکنی بیشتر از هر چیزی برایش مهم حضور در ترکیب اصلی تیم و بازی کردن است و من هم از این قاعده مستثنی نیستم.»

این بازیکن جوان درباره سایر پیشنهاداتش گفت:«به جز استقلال و پرسپولیس از اکثر تیم‌های لیگ‌برتری پیشنهاد دارم اما با هر تیمی که مذاکره کردم گفته‌ام که 25 روز دیگر از خدمت سربازی‌ام باقی مانده است و از همین رو تا پایان این ماه باید صبر کنند.» به گفته مهدی خانی بعد از گلزنی‌ به کاستاریکا در کره چند پیشنهاد از پرتغال و یونان هم به دستش رسید اما باید منتظر صدور کارت پایان خدمت سربازی‌اش باشد.