به گزارش افکارنیوز،

نیمار، مهاجم برزیلی باشگاه بارسلونا در صدر ارزشمند‌ترین بازیکنان جهان فوتبال قرار گرفت. براساس آخرین رده‌بندی موسسه CIES (بر اساس معیارهایی مانند سن، وضعیت قرارداد، موقعیت در باشگاه، تیم ملی و ...)، ستاره آبی‌واناری‌ها با مبلغی حدود 185 میلیون پوند، بالاتر از لیونل مسی و کریستیانو رونالدو به عنوان با ارزش‌ترین بازیکن حال حاضر دنیای فوتبال شناخته شد.

لیونل مسی با ارزش تقریبی 134 میلیون پوند پس از دله‌آلی و هری کین در رده چهارم و کریس رونالدو که با 32 سال سن مسن‌ترین عضو این رده‌بندی به‌حساب می‌آید، با ارزش 99 میلیون پوند در رده یازدهم قرار دارند.

کیلیان ام‌باپه، مهاجم موناکو فرانسه هم با ارزش تقریبی 81 میلیون پوند با ایستادن در رده هجدهم، جوان‌ترین فرد این فهرست به حساب می‌آید. آنتونیو گریزمان با 132 میلیون پوند در مکان پنجم، لوییز سوارز از  بارسلونا با 124 میلیون پوند در مکان ششم، پل پوگبا از منچستر یونایتد با 119 میلیون پوند در مکان هفتم، گونزالو هیگواین از یوونتوس با 106  میلیون پوند در مکان هشتم، ادن هازارد از چلسی با 104 میلیون پوند در مکان نهم و پائولو دیبالا از یوونتوس با 102 میلیون پوند در مکان دهم این فهرست قرار گرفته‌اند.