به گزارش افکارنیوز،

سعید آقایی در سال های گذشته جزو بهترین مدافعان چپ ایران بوده که به واسطه عملکرد خوبش به تیم ملی نیز رسیده است. آقایی بعد از چند سال بازی در تراکتورسازی حالا قراردادش با این تیم به پایان رسیده و به عنوان بازیکن آزاد می تواند به هر تیمی می خواهد برود.

در این باره مسئولان تراکتورسازی در تلاش هستند این بازیکن را برای سال بعد نیز ماندگار کنند اما اختلافاتی که در روزهای گذشته پیش آمده، احتمالا مانع تمدید قرارداد می شود. از آنجایی که آقایی سال گذشته برای جدایی از گسترش فولاد یک چک ضمانت 1.5 میلیارد تومانی به آبی پوشان تبریزی داده، حالا در صورتی که این چک را پاس نکند، نمی تواند به تیم دیگری برود.

بر این اساس او پس از صحبت با مدیران گسترش فولاد آنها را راضی کرده که مبلغ یک میلیارد تومان پرداخت کند و چک را پس بگیرد. از این رو آقایی شخصا قصد دارد این مبلغ را پرداخت کند و تا پایان هفته جاری این اتفاق خواهد افتاد.

آقایی چندی قبل جلسه ای با مسئولان سپاهان برگزار کرد و به توافقاتی دست پیدا کرد اما قرار بر این شد عقد قرارداد بعد از اردوی تیم ملی باشد. او در این مدت یک پیشنهاد از کشور یونان هم دریافت کرده که چندان جدی نیست و اولویت اولش سپاهان است.

به نظر می رسد مدافع فصل گذشته تراکتورسازی بسیار به سپاهان نزدیک شده و ظرف روزهای آینده قراردادش را با طلایی پوشان اصفهانی امضا می کند.