به گزارش افکارنیوز،

تمرین نوبت عصر امروز (دوشنبه) آبی‌پوشانی تهرانی از ساعت 18:30 در زمین شماره دوی ورزشگاه آزادی و پشت درهای بسته برگزار شد.

* پیش از آغاز تمرین استقلالی‌ها، تیم نساجی یک دیدار تدارکاتی در این زمین داشت. شاگردان مهدی پاشازاده در تیم نساجی، پس از اتمام دیدار تدارکاتی‌شان با علیرضا منصوریان برخورد گرمی داشتند. منصوریان برای لحظاتی با فرزاد مجیدی و علیرضا رمضانی به گفت‌وگو پرداخت.

* استقلالی‌ها با بازیکنان آکادمی تیم فوتبال عقاب عکس یادگاری گرفتند.

* شاگردان منصوریان ابتدا بدن‌های خود را گرم کردند و سپس به پاسکاری ترکیبی مشغول شدند. بعد از آن، مرور یک کار تاکتیکی در دستور کار آبی‌ها قرار گرفت.

* فرشید باقری، فرشید اسماعیلی و لئاندرو پادوانی در این تمرین به صورت اختصاصی کار کردند.

* در اوایل تمرین و بعد از حضور محمد مایلی‌کهن، منصوریان با فراخواندن بازیکنان به همراه آنها به سمت سرمربی پیشین تیم ملی رفت. تک‌تک بازیکنان نیز به محمد مایلی‌کهن ادای احترام کردند.

منصوریان در این زمان خطاب به بازیکنان استقلال گفت: بیست و دو سه سال پیش من اولین بار در همین جا زیر نظر «حاج‌محمدآقا» (مایلی‌کهن) در تیم ملی تمرین کردم. همان نسل طلایی معروف که مِنتش را سر همه می‌گذاریم. افتخار می‌کنم شاگرد ایشان بودم. محمدآقا (مایلی‌کهن) اگر قرار باشد حق کسی را بگیرد، این کار را می‌کند. همین مسئله باعث شد 50 بازیکن از آن نسل بیرون بیایند.